Obserwuj w Google News

Kasia Dziurska chwali się wysportowaną sylwetką. Odsłoniła za dużo?

2 min. czytania
18.11.2022 09:24

Kasia Dziurska znowu motywuje fanów. Na Instagramie pojawiła się gorąca fotka, na której znana trenerka chwali się swoimi umiejętnościami akrobatycznymi. Jej post nie tylko zachwyca, ale też inspiruje.

Kasia Dziurska chwali się wysportowaną sylwetką. Odsłoniła za dużo?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kasia Dziurska podbija świat polskiej rozrywki. Największą sławę przyniósł jej występ w "Tańcu z gwiazdami", gdzie pojawiła się w parze z Tomaszem Barańskim, oraz w "Dance Dance Dance". Jakiś czas temu dołączyła też do "Perfect Picture", który emitowany jest na antenie TVN7. Poza tym Dziurska rozwija swój osobisty brand jako influencerka i trenerka personalna. Dziś na Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona użytkowników.

Zobacz także: Kasia Dziurska zaliczyła wpadkę? Jej kreację krytykują za granicą. "Za odważna na wesele"

Kasia Dziurska w skąpym stroju kąpielowym

Jako pasjonatka sportu, Dziurska cieszy się niezłą formą, którą często chwali się w mediach społecznościowych. Nie są to jednak czcze przechwałki, ponieważ influencerka zwykle pokazuje fanom, w jaki sposób mogą osiągnąć wysportowaną sylwetkę. Tak było i tym razem.

Na Instagramie zawisło gorące zdjęcie, na którym ubrana w bikini Dziurska wykonuje szpagat. W opisie nie zabrakło kilku porad dotyczących walki o wymarzoną sylwetkę.

— Małe zmiany robią dużą różnicę: np. wybieraj schody zamiast windy. Czy jedno wejście coś zmieni? Raczej nie, ale taki codzienny wybór w perspektywie roku daje już sporo pięter!

Skup się na działaniu, a nie na efektach: jako cel obierz sobie rzeczy, nad którymi jesteś w stanie w pełni zapanować. Lepiej nie zakładać, że w danym czasie osiągniesz konkretny efekt w postaci zrzuconych kilogramów. Dobrze za to określić sobie jakich zmian chcesz dokonać w swoim stylu życia — dodała w dalszej części.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób, które zachwycały się umiejętnościami Dziurskiej. Nie zabrakło też wypowiedzi użytkowników, którzy wzięli sobie do serca rady influencerki.

— 100% racji; Świetny post, każda z tych rad jest na wagę złota pisali fani.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl