Zamknij

Żona Adamczyka zagrała u boku Brada Pitta: "Powiedział mi jedną rzecz"

04.12.2022 18:46

Żona Piotra Adamczyka - Karolina Szymczak, grała w filmie z samym Bradem Pittem. Aktorka opowiedziała, jak wyglądała wspólna praca na planie zdjęciowym.

Karolina Szymczak, Brad Pitt
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, XPB/Press Association/East News

Nie tylko Piotr Adamczyk robi międzynarodową karierę. Jego żona - Karolina Szymczak, wystąpiła niedawno w filmie "Babylon", grając z Bradem Pittem. Gwiazdor prawił jej komplementy.

Karolina Szymczak zagrała z Bradem Pittem

Piotr Adamczyk w 2021 roku pojawił się w hicie Marvela - serialu "Hawkeye", wcielając się w jedną z ważnych postaci. Jego partnerka przebiła osiągnięcie ukochanego. Wystąpiła bowiem z samym Bradem Pittem.

Aktorka była gościnią programu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o kulisach powstawania megaprodukcji "Babylon". Podzieliła się też zakulisowymi smaczkami z udziałem Pitta. Okazało się, że Adamczyk w ogóle nie był zazdrosny o ukochaną. No bo z jakiego niby powodu, skoro są kochającą się, ufającą sobie parą? Szymczak zdradziła, co mąż żartobliwie powiedział jej przed wejściem na plan.

On mi powiedział jedną rzecz: "Jeśli miałabyś mnie dla kogoś zostawić kiedykolwiek w życiu, to może być tylko Brad Pitt", więc mam zielone światło. 

Kobieta zdradziła również, jak wyglądało obcowanie z hollywoodzką gwiazdą.

Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe. 

Karolina Szymczak przyznała, że jej rola zrobiła wrażenie na członkach ekipy i obsady, szczególnie na gwiazdorze. 

Ja miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u. To było bardzo dla mnie miłe.

Jak widać, polscy aktorzy powoli przejmują Hollywood.

"Babylon": Karolina Szymczak o kulisach roli w hollywoodzkiej produkcji

Szymczak wyznała również, jak zdobyła rolę w filmie. Okazało się, że wcale szczególnie nie zabiegała o udział w produkcji. Aktorka wzięła udział w castingu online, na nic szczególnego nie licząc, ale jakiś czas później zadzwonił do niej menadżer, który potwierdził, że twórcy "Banylonu", są zainteresowani kolejną próbką talentu. Tym razem Szymczak musiała zagrać po węgiersku. Jak zdradziła, nie miała dużo czasu na przygotowania.

Miałam poprzyklejane z tyłu na ścianie kartki z języka węgierskiego i to nagrałam. Bardzo im się to bardzo spodobało i dostałam tę rolę. Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę.

"Babylon" to komediodramat w reżyserii Damiena Chazelle'a. Oprócz Pitta w rolach głównych wystąpili Margot Robbie, Diego Calva, Jean Smart, Jovan Adepo i Li Jun Li. Historia opowiada o wzlotach i upadkach grupy postaci w czasach rewolucji w kinematografii - pojawienia się filmów dźwiękowych. Premiera "Babylon" została zaplanowana na 23 grudnia 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Dzień Dobry TVN