Gwiazda "Projekt Lady" pochwaliła się przemianą. Niedawno zbierała na spłatę długów [FOTO]

03.02.2023 11:01

Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" poddała się radykalnej metamorfozie. Na nowych zdjęciach była podopieczna Małgorzaty Rozenek prezentuje perfekcyjną sylwetkę oraz nowe rysy twarzy. Wygląda na to, sytuacja życiowa celebrytki uległa znaczniej poprawie, bo jeszcze rok temu Plachimowicz żaliła się na eksmisję i długi oraz prowadziła zbiórkę w sieci. 

Gwiazda "Projekt Lady" pochwaliła się przemianą. Niedawno zbierała na spłatę długów [FOTO]
fot. Instagram:@projektladytvn

Karolina Plachimowicz była uczestniczką 2. edycji programu "Projekt Lady", gdzie próbowała nabrać manier damy pod okiem Małgorzaty Rozenek i słynnych mentorek. Starania w show przyniosły jednak krótkotrwały efekt. Po wyjeździe do Holandii Plachimowicz wróciła do dawnych nawyków, a odskocznią od codziennych problemów miały być poprawki urodowe, którym zaczęła się namiętnie poddawać.

Jednocześnie celebrytka informowała w sieci o swoich problemach psychicznych oraz walce o córkę z byłym partnerem. Nie ukrywała też, że trudna sytuacja finansowa zmusiła ją do zarabiania ciałem. W pewnym momencie w życiu byłej podopiecznej Małgorzaty Rozenek miało być tak beznadziejnie, że - jak mówiła - rozważa poddanie się eutanazji, która jest w Holandii legalna.

Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" pochwaliła się nowym wyglądem 

Na początku zeszłego roku Karolina Plachimowicz uruchomiła zbiórkę pieniędzy na spłatę długów po eksmisji. Internauci pomogli jej zebrać potrzebną sumę i to z nawiązką, chociaż nie obyło się bez podejrzeń, że gwiazdka, którą stać na zabiegi, żeruje na dobroci innych.

W niedługim czasie standard życia Karoliny Plachimowicz faktycznie się poprawił, ponoć za sprawą majętnego adoratora, który miał ją obsypywać prezentami. - Karta się odmieniła, nie muszę się z tego tłumaczyć - kwitowała złośliwości w sieci, po czym jawnie zaczęła planować kolejną operację plastyczną. 

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie Plachimowicz po zbiórce. "Boli was d***a, że człowiek chce o siebie dbać?"

Obecnie po dawnej Karolinie nie ma śladu. Na najnowszych zdjęciach Plachimowicz jest nie tylko wyraźnie zgrabniejsza, ale także lepiej ubrana. Uwagę zwracają nowe rysy twarzy, m.in. większe usta, oraz dopracowany makijaż. Nietrudno dostrzec, że skończyły się też problemy mieszkaniowe założycielki internetowej zbiórki. 

- Wow, ale zmiana, nie poznałabym! - czytamy w komentarzach pod przemianą Karoliny Plachimowicz. Celebrytka jednak nie dała się wciągnąć w dyskusję na temat metamorfozy. Nie skomentowała także swojej aktualnej sytuacji życiowej. 

loader