Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek dostała rolę po znajomości. „Dziękuję, Mati”

2 min. czytania
26.11.2022 09:40
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek zakończyła niedawno pracę na planie nowego filmu, który wejdzie na ekrany kin w 2023 roku. Jak przyznała celebrytka, rolę w produkcji zawdzięcza koledze z branży. O kim mowa?

Karolina Pisarek
fot. Pawel Wodzynski/East News

Karolina Pisarek rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie „Top model”, emitowanym na antenie stacji TVN. Dotarcie do finału popularnego show otworzyło celebrytce drzwi do wielkiej kariery – jej następnymi krokami było uczestnictwo w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie tańczyła u boku Michała Bartkiewicza. Wygrała również drugą edycję programu „Azja Express”.

Zobacz także:  Przypadkiem ujawnili uczestników „Azji Express”! Kawiarnia w Stambule pokazała zdjęcia gwiazd

Karolina Pisarek szczerze o nowej roli: „Polecił mnie producentowi”

Modelka ma na swoim koncie także debiut aktorski – wystąpiła w głośnej ekranizacji książki Blanki Lipińskiej „365 dni”, w której wcieliła się w postać Amelii, siostry Nacho. W ostatnim wywiadzie gwiazda przyznała, że będziemy mogli po raz kolejny obejrzeć ją na wielkim ekranie – właśnie zakończyły się zdjęcia do nowego filmu.

Półtora roku temu na planie "365 dni" miałam ogromny stres. Tym razem czułam się dobrze, szczególnie że zostałam otoczona szczególną opieką, dbali o mnie

– powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Redakcja poleca

Jak się okazało, Pisarek rolę w nowej produkcji zawdzięcza koledze po fachu, który pomógł początkującej aktorce ominąć etap castingów.

Mateusz Banasiuk, jemu zawdzięczam to, że pojawię się w filmie. Polecił mnie producentowi i reżyserowi. Dziękuję Mati. Już się nie mogę doczekać, aż wszystko będzie w kinie już w drugiej połowie przyszłego roku

 – wyznała szczerze portalowi gwiazda.

Jak ustalił Pomponik, najprawdopodobniej mowa tu o nowej komedii „Wieczór kawalerski”, w której Karolina Pisarek zagra jedną z głównych ról u boku Joanny Opozdy. Premiera przewidywana jest na 2023 rok.

Wybierzecie się do kina?

RadioZet.pl/Pomponik.pl

Joanna Krupa
8 Zobacz galerię
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection