Obserwuj w Google News

Karolina Kempińska prosi o pomoc. To może wiele zmienić

2 min. czytania
25.08.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba wzięli ślub. Do ceremonii podeszli nieco mnie tradycyjnie. Zamiast prezentów i kwiatów, poprosili o karmę dla zwierząt ze schroniska. Po tym wielkim dniu nie zapomnieli o czworonogach w potrzebie. Świeżo upieczona pani Skiba zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc.

Karolina Kempińska prosi o pomoc. To może wiele zmienić
fot. Instagram: @karoskiba

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska zostali połączeni węzłem małżeńskim. Zgodnie z zapowiedzią ich ślub był skromny, ale nie zabrakło na nim wyjątkowych gości. Zaproszenia na ceremonię dostali między innymi Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz, a wesele umiliły im występy Freddiego Mercury’ego i Chucka Norrisa.

Redakcja poleca

Tego dnia Kempińska i lider zespołu Big Cyc nie zapomnieli o tych, którzy są dla nich najważniejsi. Czworonożni przyjaciele pary pojawili się na liście zaproszonych. Jeden z nich został uwieczniony na wyjątkowej fotografii z panną młodą. Swoją troskę o los psów wyrazili, prosząc bliskich o przynoszenie karmy dla zwierząt zamiast tradycyjnych podarków i kwiatów. I choć ten wielki dzień mają już za sobą, nie zamierzają zapominać o czworonogach, które spędzają lata w schroniskach.

– Tak, poprosiliśmy gości, by zamiast kwiatków czy alkoholu, przywieźli karmę dla psów. W związku z tym, że większość osób była spoza Łodzi, pytali się, czy możemy otworzyć jakąś skarbonkę, żeby dali pieniążki. Przywieźli zarówno karmę, jak i pieniądze – wjawiła w "Eska.pl" Kempińska.

Karolina Kempińska apeluje do internautów. Prosi o pomoc

Karolina Kempińska robi wszystko, by uwrażliwić fanów na los zwierząt w schroniskach. Doskonale wie, że to, w jakich warunkach czworonogi będą żyły, leży w rękach ludzi. W wywiadzie dla „Eska.pl” młoda pani Skiba zwróciła się do Polaków z ważnym apelem.

– Karma poszła do schroniska w Łodzi, pieniądze na dioz.pl. Przy okazji, chciałabym zaapelować, by przynosić do schroniska stare koce, prześcieradła czy kołdry, bo placówki bardzo potrzebują tych darów. To nic nie kosztuje, a psiakom naprawdę zawsze się to przyda – powiedziała.

Nie przegap
Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk