Obserwuj w Google News

Partnerka Krzysztofa Skiby chwali się pupą. Prześwitująca sukienka nie zostawia wiele wyobraźni

2 min. czytania
15.05.2023 07:49
Zareaguj Reakcja

Karolina Kempińska, nowa partnerka Krzysztofa Skiby, opublikowała na Instagramie zwalające z nóg zdjęcie. Pokazała się fanom w prześwitującej kreacji, która nie pozostawiła wiele wyobraźni. „Przysiady się chyba opłaciły” – napisała.

Karolina Kempińska pozuje w prześwitującej sukni. Partnerka Krzysztofa Skiby pokazała bardzo dużo
fot. Instagram: @karokempi

Krzysztof Skiba rozstał się z żoną. Na szczęście obyło się bez niepotrzebnej sądowej przepychanki. Byli małżonkowie zakończyli swój związek na pierwszej rozprawie. Jednak lider Big Cyc nie zamierzał korzystać z życia singla. Nie miał nawet ku temu okazji! Od dawna wiadomo, że związał się z 26 lat młodszą Karoliną Kempińską, z którą podobno planuje iść przez resztę swojego życia.

Związek z muzykiem sprawił, że Kempińską zaczęli interesować się show-bizowi dziennikarze i internauci. To najwyraźniej jej odpowiada. Nowa partnerka muzyka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil cieszy się sporym zainteresowaniem. Niedawno Kempińska opublikowała na nim zdjęcie, które zapiera dech w piersiach.

Redakcja poleca

Karolina Kempińska pokazała się w wyzywającej kreacji. Fani zachwycają się partnerką Krzysztofa Skiby

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba podobno szykują się już do ślubu. Z tego powodu partnerka muzyka postanowiła wziąć się za siebie i zawalczyć o wymarzoną figurę. W swoim najnowszym instagramowym wpisie zasugerowała, że od pewnego czasu ćwiczy mięśnie pośladkowe. Przy okazji pokazała się internautom w równie zjawiskowej jak odważnej kreacji.

Przysiady się chyba opłaciły - napisała pod zdjęciem Kempińska.

Fani nie zamierzali ukrywać, co sądzą o figurze Karoliny. Pod jej postem zaczęły pojawiać się komentarze, w których dawali wyraz swojemu zachwytowi.

Teraz już nie „big cyc”, ale „big ass” - zażartował jeden z użytkowników Instagrama.
Wspaniała kobieta - napisał drugi.
Ta sukienka jest dla Ciebie stworzona - zachwycał się kolejny.

Źródła: RadioZET.pl

Dagmara Kaźmierska
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News