Obserwuj w Google News

Karolina Gilon pochwaliła się nowym chłopakiem! To wytatuowany bokser

2 min. czytania
13.02.2023 16:57
Zareaguj Reakcja

Karolina Gilon pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim nowym wybrankiem. Prowadząca program „Love Island” udostępniła na Instagramie relację z romantycznego wyjścia do restauracji. Na zdjęciu widać tajemniczego bruneta, który obdarowuje celebrytkę całusem.

Karolina Gilon pochwaliła się nowym chłopakiem! To wytatuowany bokser
fot. East News

Karolina Gilon rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w programie „Top model” emitowanym na antenie TVN oraz roli w serialu „Miłość na bogato”. Obecnie prowadzi randkowe show „Love Island” i wygląda na to, że wreszcie sama trafiła na miłość, którą chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Wcześniej gwiazda mimo licznych plotek rzadko wypowiadała się na temat mężczyzn, z którymi się spotykała.

Zobacz także:  Zaskakująca przypadłość Karoliny Gilon. Na co cierpi gwiazda "Love Island"?

Karolina Gilon niezbyt chętnie mówiła o swoich związkach

Prezenterka do tej pory niechętnie chwaliła się w sieci zdjęciami z potencjalnymi partnerami. Według doniesień celebrytka miała spotykać się z jednym z uczestników „Love Island”. Karolina Gilon wybrała się na wycieczkę w góry z Pawłem Michalskim, znanym z 6. edycji programu. Media obiegły zdjęcia pary, jednak oboje zgodnie milczeli na temat łączących ich relacji.

Spekulacje fanów o związku celebrytów okazały się nieprawdziwe, a Gilon w jednym z wywiadów wyjawiła czego oczekuje od mężczyzny oraz oznajmiła, że nie wyklucza związku z kobietą.

Przede wszystkim zależy mi na mężczyźnie, przy którym jestem sobą w stu procentach, przy którym potrafię płakać, przy którym potrafię się śmiać, przy którym potrafię pokazywać swoje słabości

 – wyjaśniła w rozmowie z Alicją Resich-Modlińską

A może żonę będę miała, kto wie? Ja nie mówię nie, bo może tak być. My możemy to w sobie odkryć

– wyznała na antenie Polsat Cafe.

Redakcja poleca

Karolina Gilon zakochana. Pokazała swojego ukochanego boksera

Karolina Gilon przez długi czas pozostawała singielką, a przelotne znajomości będące obiektem zainteresowania internautów zbywała milczeniem. Inaczej jest w przypadku jej nowego ukochanego. Na Instagramie celebrytki pojawiły się fotografie, na których widać tajemniczego bruneta. Okazał się nim przystojny bokser, który tak jak ona pokryty jest licznymi tatuażami.

Jedno ze zdjęć gospodyni „Love Island” opatrzyła emotikonką serduszka i oznaczyła na nim ukochanego Kamila. Na uroczym zdjęciu mężczyzna obdarowuje Gilon całusem w policzek. Choć fani zrobili wielkie dochodzenie, o tajemniczym sportowcu wiadomo niewiele – na jego instagramowym profilu można znaleźć relacje z treningów oraz informację, że współprowadzi jedną z podwarszawskich restauracji.

Jak Wam się podoba ukochany Karoliny Gilon? Dobrana z nich para?

Screen Instagram/karolinagilonofficial
fot. Screen Instagram/karolinagilonofficial
Screen Instagram/karolinagilonofficial
fot.