Obserwuj w Google News

Polka w amerykańskim "Idolu". Karolina Baran drugą Sarą James? "Piosenki z największymi gwiazdami"

2 min. czytania
21.02.2023 13:07
Zareaguj Reakcja

Karolina Baran powtórzy międzynarodowy sukces Sary James? 22-letnia wokalistka polskiego pochodzenia próbuje swoich sił w amerykańskiej edycji "Idola". Na swoim koncie ma już wiele sukcesów.

Karolina Baran w amerykańskiej edycji "Idola"
fot. screen: Instagram @kaeyra

Sara James ma na swoim koncie zwycięstwo w "The Voice Kids" i występ na Eurowizji Junior, ale to dzięki udziałowi w amerykańskiej edycji " Mam talent" przykuła uwagę całego świata. W wieku zaledwie 14 lat zachwyciła jurorów i widzów, którzy typowali ją jako faworytkę do zwycięstwa. Choć nie zajęła 1.miejsca, stała się wielką gwiazdą, występując między innymi z grupą Black Eyed Peas. Z oceanem młoda wokalistka nieustannie budzi podziw i wróży jej się imponującą karierę. Być może niedługo dołączy do niej kolejna utalentowana Polka. Sił w amerykańskim " Idolu" próbuje 22-letnia Karolina Baran.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Karolina Baran w amerykańskim "Idolu". Powtórzy sukces Sary James?

Karolina Baran, na rynku muzycznym znana jako Kaeyra, to piosenkarka polskiego pochodzenia, która z powodzeniem występuje między innymi na polonijnych festiwalach w Stanach Zjednoczonych. Polscy widzowie mogli podziwiać ją w Sopocie w 2021 roku, zagrała także na legendarnym festiwalu Lollapalooza.

- Zaczęłam pracować z producentem z Chicago Arturem Wnorowskim, a od grudnia razem z Arturem pracujemy z najlepszymi producentami z LA, którzy mają na swoim koncie piosenki z największymi gwiazdami, takimi jak Rihanna, Beyonce czy Celine Dion. Jest to dla mnie niesamowita przygoda - cytuje słowa wokalistki "Super Express".

Na profilu Karoliny na Instagramie pojawiła się informacja, że Baran wystąpiła w przesłuchaniach do amerykańskiego "Idola".

- Mam nadzieję, że wszyscy oglądali premierowy odcinek "Idola"! Dajcie znać, co myślicie. Jak tylko dowiem się, w którym odcinku się pojawię, dam wam znać. Ten sezon jest niesamowity, więc polecam wam oglądanie w każdym tygodniu - napisała.

Oczywiście trzymamy kciuki.

Redakcja poleca

Karolina Baran zostanie światową gwiazdą? 22-letnia Polka podbija serca fanów

W mediach społecznościowych nie brakuje wypowiedzi fanów zachwyconych wokalnym talentem Kaeyry. Zdaniem wielu osób artystka ma duże szanse namieszać w najnowszej edycji "Idola" i otrzymać od jurorów złoty bilet. 

- Co za wiadomość! Wreszcie! Czekam na to od dawna! Trzymam kciuki! Jeśli złotego biletu nie dadzą, będzie to znaczyło, że się nie znają.

- Jesteś niezwykle utalentowana! Powinnaś wygrać.

- Cudownie gratulacje kochana. Trzymamy kciuki tu za ciebie w Chicago.

- Z pewnością idziesz po zwycięstwo. Nie mam wątpliwości - czytamy.

Karolina Baran urodziła się w Chicago, obecnie mieszka w Los Angeles. Jest wnuczką Michała Szepelawego, byłego rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Ukończyła Summer Shot Camp College Musicians Institute College w Hollywood.