Obserwuj w Google News

Karina z „Chłopaków do wzięcia” już tak nie wygląda. Fani pieją z zachwytu

2 min. czytania
27.06.2023 19:30

Karina z „Chłopaków do wzięcia” przeszła prawdziwą metamorfozę. Siostra Stefana pochwaliła się w sieci swoim odmienionym obliczem, a wielbiciele rodzeństwa nie szczędzili jej ciepłych słów. „Pięknie! Jak nie Karina” – rzeczywiście?

Karina-z-Chłopaków-do-wzięcia-już-tak-nie-wygląda-Fani-pieją-z-zachwytu
fot. screen Facebook Chłopaki do wzięcia

Karina i Stefan Koch swoją rozpoznawalność zyskali dzięki programowi „ Chłopaki do wzięcia”. Rodzeństwo szybko zaskarbiło sobie sympatię widzów, którzy z wypiekami na twarzach śledzą losy zakochanego w Aldonie Stefana. Czar miłości szybko jednak prysł, a obietnice o związku do grobowej deski poszły w zapomnienie. Wszystko przez to, że kobieta oszukiwała bohatera, mówiąc, że spodziewa się dziecka. Gdy prawda wyszła na jaw,  Stefan zdecydował się wyrzucić nieszczerą ukochaną z domu, a nagrania z momentu eksmisji krążą już po sieci.

Redakcja poleca

„Chłopak do wzięcia” zdaje się być jednak bardzo zadowolony z obrotu spraw. Wiele wskazuje na to, że podobnie odczucia ma także jego siostra Karina, która od dłuższego czasu darła koty z Aldoną. Od momentu wygnania narzeczonej Stefana rodzeństwo zaczęło spędzać ze sobą więcej czasu, a sprawy w ich życiu zdają się dobrze układać.

Karina z „Chłopaków do wzięcia” przeszła metamorfozę. Internauci oniemieli

Jakiś czas temu Karina miała okazję wybrać się do Płocka, gdzie pod okiem kosmetyczki przeszła prawdziwą metamorfozę. Odmieniona bohaterka polsatowskiego hitu pochwaliła się zmianą wizerunku na profilu w mediach społecznościowych, gdzie przyznała fanom, że „sama siebie nie poznaje”.

Siostra Stefana wzięła nawet udział w eleganckiej sesji zdjęciowej, na której możemy zaobserwować nie tylko francuski makijaż, ale też nową fryzurę. Odmieniony image Kariny wywołał ogromne wrażenie na widzach programu, którzy piali z zachwytu na widok panny Koch.

SUPER GRATULACJE
Teraz to naprawdę oszlifowany diament. Gratuluję!
SUPER LUXUS PERFEKT
Wyglądasz zjawiskowo!
Piękne zdjęcie Karinko. Bądź taką zawsze. Pozdrawiam serdecznie.

– czytamy w komentarzach pod najnowszym zdjęciem na Facebooku.

Faktycznie zmiana na plus?

RadioZET.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl