Obserwuj w Google News

Kamil Stoch weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”? Odpowiedź zaskakuje

1 min. czytania
10.11.2022 14:12
Zareaguj Reakcja

Kamil Stoch zorganizował ostatnio na Instagramie sesję Q&A z internautami. Fani pozwolili sobie spytać skoczka, czy widziałby siebie w „Tańcu z gwiazdami”. Odpowiedź zdziwiła niejednego.

Kamil Stoch
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Kamil Stoch niezbyt dobrze rozpoczął 44. edycję Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich. W pierwszym konkursie zajął 10. miejsce (na podium stanął Dawid Kubacki), a w drugim został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. Czy w związku z tym Kamil Stoch zamieniłby skocznię na parkiet „Tańca z gwiazdami”? Chyba prędko nie doczekamy się takiego debiutu.

Zobacz także: Iwona Pavlović chce ją w "Tańcu z gwiazdami". Ona jednak nieustannie odmawia

Kamil Stoch wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Już wielu sportowców brało udział w tanecznym show Polsatu. Parkiet podbijali m.in. Agnieszka Rylik, Mariusz Pudzianowski, Maja Włoszczowska czy Andrzej Gołota. Kamil Stoch dołączy do tego grona i weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”?

- Chyba z gazdami – odparł żartobliwie skoczek podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Redakcja poleca

- Ja się nie nadaję do tańczenia. Jak ja sobie krzywdę robię na prostej drodze – dodał Kamil Stoch, co zaskoczyło niektórych zgromadzonych na czacie.

Trzeba przyznać, że jeśli nie zrobił sobie poważniejszej krzywdy na skoczni, to i na parkiecie przy sambie czy walcu na pewno dałby radę. Raczej nie powtórzyłby losu Krzysztofa Rutkowskiego - były detektyw przez swój „talent” otrzymywał okrutnie niskie noty. Iwona Pavlović nie miała litości i oceniła jego taniec najwyżej na jedynkę w skali od 1 do 10.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News