Obserwuj w Google News

Kalska i Roznerski do siebie wrócili? Fani nie mają wątpliwości

2 min. czytania
09.01.2023 22:11
Zareaguj Reakcja

Fani nie mają wątpliwości, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znów są parą. Dowodem na te szokujące doniesienia mają być zdjęcia opublikowane przez celebrytów w mediach społecznościowych. Zaskakujący początek roku czy naciągana teoria?

Kalska i Roznerski do siebie wrócili? Fani nie mają wątpliwości
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski stanowili zgraną i lubianą parę zarówno w życiu, jak i na planie serialu „M jak miłość”, gdzie wcielają się w role małżonków: Izy i Marcina. Celebryci spotykali się ze sobą cztery lata, a w 2019 roku aktor oświadczył się ukochanej w Wenecji w trakcie romantycznego rejsu gondolą.

Zobacz także:  Adriana Kalska załamana po rozstaniu z Roznerskim? Grafika aktorki zaniepokoiła fanów [FOTO]

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się

Wieść o rozstaniu gwiazd popularnego serialu była ogromnym zaskoczeniem dla fanów Kalskiej i Roznerskiego. Aktorka ogłosiła zakończenie związku za pośrednictwem Instagrama.

- Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – oznajmiła.

 Jak donosił „Super Express”, ekspartnerzy wciąż spotykali się na planie „M jak miłość”, ale ich stosunki były dość chłodne.

W przerwie między zdjęciami nie rozmawiają ze sobą, unikają wspólnego spędzania czasu, co widać na zdjęciach zamieszczanych na profilach społecznościowych. Mają wspólne dni zdjęciowe, ale poza ujęciami, gdy gasną kamery, unikają się jak ognia

– możemy przeczytać na portalu.

Redakcja poleca

Niedługo później na światło dzienne wyszły informacje o rzekomej nowej relacji aktora z Anną Głogowską, jednak żadne z nich nie potwierdziło tych spekulacji. Fani serialowego małżeństwa mają nadzieję, że jest jeszcze szansa, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znów będą stanowić zgrany duet również w życiu.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znów są parą?

Dowodem na wielki powrót mają być instagramowe zdjęcia celebrytów. Zarówno Kalska, jak i Roznerski mieli przywitać nowy rok na jednej z tropikalnych wysp, czym pochwalili się w mediach społecznościowych. Aktorka zamieściła na swoim profilu zdjęcie z Dominikany, z kolei jej były ukochany swoją relację z plaży opatrzył enigmatycznym opisem.

Piękne wspomnienie z 2022 roku 

 – podpisał swoją sylwestrową relację

Para nie skomentowała jeszcze tych doniesień, ale wydają się one nieco naciągane. Jak myślicie?

RadioZet.pl/"Super Express"

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl