Obserwuj w Google News

Kabaret Młodych Panów drwi z Kukiza w Polsacie. Oberwało się też piłkarzom

2 min. czytania
11.09.2023 10:55
Zareaguj Reakcja

Paweł Kukiz został wyśmiany przez Kabaret Młodych Panów. Komicy nie zostawili na nim suchej nitki i rozbawili publiczność Polsatu. Kabareciarze wyśmiali także ostatnie „sukcesy” polskich piłkarzy.

kabaret-młodych-panów-drwi-z-pawła-kukiza-w-polsacie-oberwało-się-też-piłkarzom
fot. Andrzej Iwanczuk/East News

Kabarety cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że stacja telewizyjne wciąż chętnie emitują kolejne skecze, a komicy prześcigają się w pomysłach na rozbawienie publiczności. Ostatnio furorę zrobiły drwiny Kabaretu Skeczów Męczących z Natalii Janoszek. Później artyści wyśmiali także Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem oberwało się jednak innemu politykowi. Kabaret Młodych Panów zakpił z Pawła Kukiza i polskich piłkarzy. Widzowie Polsatu i zgromadzona pod sceną publiczność nagrodziła ich brawami. Do śmiechu nie jest chyba jednak liderowi Kukiz’15.

Kabaret wyśmiał polskich piłkarzy. Uderzyli w polityków opozycji

Kabareciarzom udało się zaskoczyć telewidzów. Większość z nich z pewnością myślała, że komicy zadrwią z lidera Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko przez napis „za wysokie progi na Kaczyńskiego nogi”, który dało się dostrzec na scenie. Wkrótce okazało się jednak, że skecz będzie dotyczył opozycji.

Redakcja poleca

Na tym jednak nie koniec, bowiem Kabaret Młodych Panów znalazł sprytny sposób na to, by w jednej wypowiedzi skrytykować nie tylko polityków, ale także polskich piłkarzy. - Przegraliśmy 6 wyborów z rzędu. To więcej niż Polacy w meczu z Mołdawią - padło podczas występu. Publiczność nie kryła rozbawienia, choć nie powinno nam być do śmiechu, gdyż Polska przegrała z Mołdawią 2:3, choć wcześniej prowadziła 2:0

Zakpili z Pawła Kukiza w Polsacie. Kabaret Młodych Panów rozbawił widzów

Następnie artyści kabaretowi zaczęli kpić z muzyków, którzy zrezygnowali z występów na scenie i postanowili realizować się jako politycy. Oberwało się przede wszystkim Liroyowi i Pawłowi Kukizowi. Drugi z panów w nadchodzących wyborach startuje z list Prawa i Sprawiedliwości.

Członkowie Kabaretu Młodych Panów dyskutowali na temat posiadania na listach wyborczych Pawła Kukiza. W pewnym momencie zdecydowali się zadać politykowi ostateczny cios. - Kukiza to akurat mogą mieć wszyscy - podsumowali jego postać, a spod sceny dało się usłyszeć salwy śmiechu.

Nie przegap
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS