Zamknij

Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali

30.11.2022 14:22

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył kilka par na dobre i na złe. Taki los niestety nie spotkał Justyny i Przemka. Para, która bardzo chciała zostać w małżeństwie, zdecydowała się jednak na rozstanie. Co się stało?

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Screen z tvnpl

Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali. To kolejna para, która nie przetrwała próby czasu. Jak podaje portal teleshow.wp.pl, uczestnicy popularnego programu TVN jeszcze niedawno deklarowali, że chcą zostać razem. Co się wydarzyło?

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia. Justyna ocenia finał "Rolnika". Wbiła szpilę TVN-owi?

Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskakuje. Justyna i Przemek oficjalnie zdecydowali się pozostać parą. Nie minęło jednak dużo czasu, a Justyna opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym niepochlebnie opisała męża. Przypominamy, że para w ostatnim odcinku show miała wątpliwości co do wspólnej przyszłości, ale zgodnie stwierdziła, że popracuje nad relacją i pozostanie w małżeństwie.

Z tego miejsca gratuluję wszystkim uczestnikom, że przetrwali ten trudny czas. W szczególności chcę podziękować mojemu jeszcze mężowi - napisała na Instagramie.

W ten sposób Justyna dała do zrozumienia, że nie jest już związana z Przemkiem. Po czym dodała: Życzę ci Przemku wszystkiego, co najlepsze. Jesteś dobrym facetem i wiem, że kiedyś spotkasz kobietę, która da ci to wszystko, czego oczekujesz. 

Justyna wyjaśniła też, że nie bez powodu nie pojawiła się w odcinku specjalnym.

Uważam, że temat jest zamknięty i nie ma potrzeby wywlekać brudów publicznie. Przemku, bywasz często u mnie na osiedlu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapukał do drzwi. Znasz mój adres i jestem pod nim do końca grudnia. Pozdrawiam - podsumowała.

Co ciekawe, jak podaje portal teleshow.wp.pl, internauci odbierają to, jakby Przemek miał romans na boku. Mężczyzna jednak odniósł się do tych spekulacji i zaprzeczył. Jaka jest prawda? Pewnie nie dowiemy się nigdy.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Karol III zaskakuje zmianami. Tym razem podjął ważną decyzję w sprawie wnuczki

loader

RadioZET.pl/Teleshow.wp.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo