Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu: "Nie wierzcie w to, co piszą media"

2 min. czytania
16.11.2022 08:13
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa skomentowała medialne doniesienia dotyczące jej rozstania z Nikodemem Rozbickim. Czy reporterzy mieli rację?

Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu: "Nie wierzcie w to, co piszą media"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Młodzi, sławni, zakochani. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli związek jak z Hollywoodu. Media plotkarskie rozpisywały się o ich spotkaniach, romantycznych kolacjach i kolejnych sukcesach zawodowych. Można było odnieść wrażenie, że aktorska para jest w stanie przetrwać wszystko.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. Aktorka rzuciła chłopaka dla kariery?

Rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Tegoroczne Halloween było straszne z kilku powodów. Oprócz mrożących krew w żyłach opowieści, makabrycznych przebrań i horrorów w telewizji, fanów Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego o gęsią skórkę przyprawiła informacja o rozstaniu aktorów.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź – poinformował na Instagramie Rozbicki.

Od tego czasu internauci zachodzą w głowę, co mogło wpłynąć na decyzję młodych celebrytów. Media plotkarskie sugerowały, że plany gwiazdom pokrzyżowała kariera lub bak czasu. Jak się okazało, żadne domysły nie były trafione. Przyznała to sama Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

W ogóle to wszystko, co piszą te brukowce, to jest tak wyssane z palca, że nawet nie chce mi się komentować. Zupełnie nie jest to prawda – komentowała.

Dodała też, że nie chce więcej wracać do rozstania. Uważa ten rozdział za zamknięty, choć twierdzi, że wciąż łączy ją z Nikodemem szczera więź przyjaźni.

Mam dużo na głowie i nie chce mi się po prostu podgrzewać kolejnych artykułów. To jest temat wyjaśniony. Raz o tym powiedzieliśmy i nie będę się nad tym teraz rozwodzić kolejne miesiące, natomiast nie wierzcie w to, co piszą media – dodała.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl, Pomponik.pl