Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa wynajmie pałac na urodziny. Zorganizuje „iconic melanż”

2 min. czytania
30.06.2023 16:44
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa zaskoczyła fanów. Gwiazda opowiedziała o planach na jej urodzinową imprezę. Aktorka chce hucznie uczcić 25. urodziny. Znajomych zaprosi na „iconic melanż” do pałacu.

julia-wieniawa-wynajmie-pałac-na-urodziny-zorganizuje-wielką-imprezę
fot. Artur Zawadzki/East News

Julia Wieniawa może pochwalić się zawrotną karierą. Gwiazda wydała dobrze przyjętą płytę „Omamy”. Gra też w teatrze Grażyny Wolszczak Garnizon Sztuki, a niedługo pojawi się w nowym serialu Polsatu „ Teściowie”. Niedawno była też na wyjeździe do Brazylii, gdzie promowała jedną z marek modowych. Podczas pobytu w Rio de Janeiro doszło do mrożącej krew w żyłach sytuacji. - Na moją koleżankę rzucił się ktoś na ulicy i szarpnął jej biżuterię z szyi - opowiadała Julia. Na szczęście traumatyczne zdarzenia ma już za sobą i może skupić się na przyjemnościach. Już niedługo Wieniawa skończy 25 lat. Aktorka planuje zorganizować huczne urodziny.

Redakcja poleca

Julia Wieniawa nie będzie oszczędzać na imprezie urodzinowej. Gwiazda wynajmie pałac

Gwiazda ostatnio porozmawiała z reporterką Jastrząb Post i opowiedziała o jej związku z Nikodemem Rozbickim. Para ma za sobą niemałe zawirowania. W dalszej części wywiadu Julia Wieniawa ujawniła, czy planuje imprezę z okazji jej 25. urodzin. Aktorka spędzi wyjątkowy dzień w gronie przyjaciół.

- Zazwyczaj robiłam kameralne urodziny, ale w tym roku 25-tka więc muszę zrobić coś iconic - zaśmiała się. Okazuje się, że Wieniawa ma ambitne plany i chce zaskoczyć znajomych ogromną imprezą. Niewielu może sobie pozwolić na tak huczne świętowanie.

Julia marzy, by wynająć pałac i zorganizować przyjęcie w barokowym stylu. - Jeżeli chce zrobić coś legendarnego, to muszę już o tym myśleć. Marzy mi się taki duży melanż w jakimś pałacu, żeby był dress code np. barok, żeby wszyscy się przebrali i żeby było totalnie grubo - opowiadała.

Piosenkarka nie planuje organizować urodzin poza granicami naszego kraju. - Na pewno w Polsce. Jeżeli chcę zaprosić wszystkich moich znajomych to raczej nie za granicą - wyjaśniała. Pytana o to, jakie prezenty ucieszyłyby ją najbardziej, podkreśliła, że wcale nie są one najważniejsze.

- Nie myślę o tym. Lubię prezenty personalizowane. Takie, które są na lata i takie, do których mogę wrócić, jak będę starsza i pomyślę sobie, ale to było słodkie, ale to było miłe. Jestem bardzo sentymentalna, jeśli chodzi o prezenty i sama lubię dawać prezenty, które na długo zostaną w pamięci - podsumowała.

Redakcja poleca
Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo