Obserwuj w Google News

Julia Faustyna po wynikach testów DNA. „To był mój błąd”

3 min. czytania
12.04.2023 20:56
Zareaguj Reakcja

Julia Faustyna zapoznała się niedawno z wynikami badań DNA, które w jednoznaczny sposób zaprzeczyły, by była ona zaginioną przed laty Madeleine McCann. 21-latka opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przedstawiła swoje stanowisko w głośnej sprawie. „Nigdy nie powiedziałam, że jestem Madeleine McCann” – przekonywała.

Julia Faustyna i Madeleine McCann
fot. Screen Instagram/

Julia Faustyna wzbudziła zainteresowanie mediów z całego świata po tym, jak założyła nieaktywny już instagramowy profil „Iammadeleinemccann”. Kobieta przedstawiała tam dowody na swoje podobieństwo do Madeleine McCann, Brytyjki, która jako 3-latka zniknęła bez śladu z pokoju hotelowego w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Portugalii.

Zobacz także:  Znana z sieci Julia Faustyna to naprawdę Madeleine McCann? Ujawniono wyniki DNA. "To znak od Boga"

Julia Faustyna wystąpiła w popularnym amerykańskim show

Julia Faustyna publikowała na Instagramie zdjęcia, na których wskazywała swoje liczne podobieństwa do zaginionej Maddie. Wiele osób wątpiło, by rzeczywiście przypominała dziewczynkę, a rodzice Polki wystosowali w tej sprawie oświadczenie.

Dla nas jako rodziny oczywiste jest, że Julia jest naszą córką, wnuczką, siostrą, siostrzenicą, kuzynką i pasierbicą (…). Zawsze staraliśmy się rozumieć wszelkie sytuacje, które działy się z Julią. Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy — to wszystko Julka miała zapewnione

 – przekonywali w mediach społecznościowych.

Sprawą zainteresowała się samozwańcza detektyw i medium Fia Johansson, influencerka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Kobieta postanowiła zabrać „polską Madeleine McCann” do USA w celu  wykonania testów DNA oraz występu w popularnym amerykańskim programie „The Dr Phil Show”.

Kiedy zaczęłam angażować się w sprawę Julii, jedną rzeczą, która mnie naprawdę przekonała, były oczy (...) Zaczęłam przyglądać się ciału Julii, żeby sprawdzić, czy ma te same znamiona. Według mnie, tak, miała

– zapewniała Fia przed kamerami.

Redakcja poleca

Julia Faustyna Wendell nie jest zaginioną Madeleine McCann. „Przepraszam”

Po tym, jak światło dzienne ujrzały wyniki testów DNA, które udowodniły, że Julia Faustyna nie jest zaginioną Madeleine, Fia Johansson zmieniła swoją narrację mówiąc, że od początku wiedziała, że 21-letnia Polka nie jest córką państwa McCann. Julia z kolei wystosowała oświadczenie, w którym odniosła się do najnowszych ustaleń.

Nigdy nie powiedziałam, że jestem Madeleine McCann. Użyłam tego zdania, aby stworzyć nick do mojego starego konta na Instagramie. To był mój błąd i wiem o tym i przepraszam za to, ponieważ powinnam użyć słów ,"Czy jestem Madeleine McCann?", a nie twierdzić, że "jestem". Więc to była moja wina i nie było moją intencją wywołanie smutku lub innych negatywnych emocji w kimkolwiek, zwłaszcza uderzenie w rodzinę McCann. Moim głównym celem zawsze było dowiedzieć się, kim jestem i co dokładnie wydarzyło się w mojej bardzo bolesnej przeszłości

– napisała w mediach społecznościowych.

Przedstawiła również kolejne szokujące doniesienia na temat swojej przeszłości. Polka wyznała, że padła ofiarą niemieckiego pedofila Petera Neya.

Salon w domu mojej mamy to pokój otwarty i jak ktoś jest w kuchni bez drzwi, to widzi wszystko, co się dzieje w salonie. Cóż, moja mama była wiele razy w salonie, kiedy Peter Ney molestował mnie na kanapie i naprawdę nie mogę uwierzyć, że nic nie widziała. Jestem pewna, że widziała wszystko, co mi zrobił

– można przeczytać na Facebooku 21-letniej Julii Faustyny.

Co myślicie o całej sprawie?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl