Obserwuj w Google News

Jude Law po raz kolejny został ojcem. Aktor ma siedmioro dzieci z czterema kobietami

2 min. czytania
22.02.2023 12:21
Zareaguj Reakcja

Media obiegła informacja, że Jude Law po raz siódmy został ojcem. Hollywoodzki gwiazdor ma potomstwo z czterema kobietami, a o jego licznych romansach w Hollywood opowiada się od lat.

Jude Law
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Jude Law to jeden z największych gwiazdorów Hollywood, znany z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Dwukrotnie nominowany do Oscara aktor ma na swoim koncie nagrodę BAFTA za rolę w filmie "Utalentowany pan Ripley" i role w takich hitach jak "Wzgórze nadziei", " Holiday", "Młody papież" czy seria " Fantastyczne zwierzęta". 50-letni gwiazdor jest także znany ze swoich licznych romansów i burzliwych związków. Dosyć powiedzieć, że Jude ma dzieci z czterema kobietami. W 2020 roku jego żona Phillipa Coan urodziła ich pierwszą wspólną pociechę. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że ponownie zostali rodzicami.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Jude Law po raz siódmy został ojcem. Hollywoodzki gwiazdor ma dzieci z czterema kobietami

Jak poinformował "Daily Mail", Jude Law i jego żona byli widziani na lotnisku Heathrow z dwoma dziecięcymi wózkami. Jeden z nich miała prowadzić niania. Błyskawicznie ogłoszono, że rodzina gwiazdora ponownie się powiększyła. Do tej pory nie zdradzono płci ani imienia maleństwa.

Jude Law ma troje dzieci z pierwszą żoną, projektantką mody Sadie Frost, którą poślubił w 1997 roku. Rozwiedli się w 2003, aktor rok później zaręczył się z aktorką Sienną Miller, ale ich związek rozpadł się po tym, jak przyznał się do romansu z nianią. Czwarte dziecko Lawa przyszło na świat w roku 2009 roku, jego matką jest modelka Samantha Burke. Sześć lat później powitał na świecie córkę ze związku z piosenkarką Catherine Harding.

Jude i Phillipa pobrali się w 2019 roku, rok później po raz pierwszy wspólnie zostali rodzicami. Zdaniem wielu osób 50-latek przy nowej wybrance ma szanse na ustatkowanie się.

Redakcja poleca

Jude Law po raz siódmy został ojcem. Gwiazdy, które mogą  pochwalić się gromadką dzieci

Jude Law to oczywiście niejedyny gwiazdor, który może pochwalić się licznym potomstwem. Na krajowym podwórku często komentuje się osobę Michała Wiśniewskiego, który po raz piąty wziął ślub i cieszy się z pięciu pociech. Znana z "Rodziny zastępczej" Monika Mrozowska jest mamą czwórki z trzech związków, a Mia Farrow uchodzi za rekordzistkę. Gwiazda wychowała czternaścioro dzieci, dziesiątkę z nich adoptowała.

Więcej gwiazd, które mogą pochwalić się licznym potomstwem, znajdziecie z naszej GALERII.