Obserwuj w Google News

John Legend kolejny raz został tatą. Nazwał dziecko na cześć wyjątkowej osoby

2 min. czytania
29.06.2023 21:31
Zareaguj Reakcja

John Legend i Chrissy Teigen powitali na świecie czwarte dziecko. Żona gwiazdora podzieliła się swoim szczęściem z Internautami. W szczerym poście nawiązała do traumy sprzed lat. Ujawniła też, że wraz z Johnem podjęli decyzję o nazwaniu pociechy na cześć wyjątkowej osoby.

John Legend kolejny raz został tatą. Nazwał dziecko w nietypowy sposób
fot. Backgrid/East News, SPOT

John Legend i Chrissy Teigen są jedną z najbardziej lubianych par w międzynarodowym show-biznesie. Niestety los nie zawsze był dla nich łaskawy. Trzy lata temu w ich życiu wydarzyła się tragedia.

Redakcja poleca

Chrissy Teigen i John Legend przeżyli koszmar

W 2020 roku modelka i muzyk byli spełnionymi rodzicami dwóch pociech – Milesa i Luny. Trzecia była w drodze. Niestety w dwudziestym tygodniu ciąży pojawiły się komplikacje. Stało się jasne, że dziecko nie przeżyje. Zagrożone było także życie Chissy.

Około połowy ciąży stało się jasne, że on [syn Jack – red.] nie przeżyje i że bez medycznej interwencji ja też mogę nie przeżyć – wyjaśniła cytowana przez BBC.com modelka.

Niedawno Chrissy i jej mąż John Legend powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Informując fanów o tym wydarzeniu, modelka nawiązała do bolesnych wspomnień sprzed lat.

John Legend i Chrissy Teigen znowu zostali rodzicami

Pół roku temu na świat przyszła kolejna córka gwiazdorskiej pary, Esti Maxine, a 28 czerwca ich rodzina ponownie się powiększyła. Stało się tak za sprawą surogatki. John Legend i Chrissy Teigen powitali na świecie kolejne dziecko.

W szczerym wpisie modelka ujawniła, że całe życie marzyła o dużej rodzinie. Zdradziła też, że po tym, co przydarzyło się jej w 2020 roku, nie sądziła, że będzie w stanie począć kolejne dziecko. „Po tym, jak straciliśmy Jacka, myślałam, że nie będę mogła mieć więcej dzieci” – wyznała.

W dalszej części jej wpisu czytamy, że w 2021 roku wraz z mężem zdecydowała się na skorzystanie z usług surogatki. Ku jej zadowoleniu kobieta, która nosiła jej dziecko, szybko zdobyła jej zaufanie. Alexandra – bo tak miała na imię kobieta, która urodziła dziecko muzyka i modelki – została opisana przez Chrissy jako najbardziej kochająca, niesamowita i współczująca. Ze względu na to najmłodszy synek gwiazdorskiej pary został nazwany na jej cześć – Wren Alexander Stephens.

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News

Źródła: RadioZET.pl/BBC.com/NBCnews.com