Obserwuj w Google News

Joanna z "Sanatorium miłości" pokazała chłopaka? To popularny model [FOTO]

2 min. czytania
12.03.2023 11:09

Joanna Dyrkacz pokazała nowego partnera? Zdjęcie uczestniczki "Sanatorium miłości", na którym pozuje z popularnym modelem Ireneuszem Korzeniewskim, wywołało niemałe zamieszanie. Co ich łączy?

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości"
fot. screen: Instagram @/asia.dyrkacz

" Sanatorium miłości" po raz piąty gościło na antenie TVP. Jeden z najpopularniejszych polskich programów randkowych po raz kolejny przykuł widzów do ekranów, choć najnowsza odsłona wywoływała kontrowersje. Krytycy zarzucali produkcji, że przestała pokazywać prawdziwych polskich seniorów, w zamian promując sztucznie wylansowanych "ludzi sukcesu". Nie da się u kryć, że w 5. edycji nie brakowało barwnych postaci. Wśród pań wyróżniała się między innymi Joanna Dyrkacz. Przebojowa 65-latka, która przez wiele lat prowadziła biznes w USA, nie ukrywała, że jest nowoczesna i wyzwolona. Otwarcie opowiadała o życiu seksualnym, pojawiły się nawet plotki o romansie z mężem Ilony Felicjańskiej. Joannie nie udało się odnaleźć miłości przed kamerami, ale na nowym zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych widzimy ją w towarzystwie popularnego modela. Czyżby pochwaliła się chłopakiem?

Sanatorium miłości: Joanna pokazała chłopaka? Pozuje ze znanym modelem

Na profilu Joanny na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym uczestniczka "Sanatorium miłości" pozuje u boku przystojnego mężczyzny. To Ireneusz Korzeniewski, znany w sieci pod pseudonimem  Styleman. Jest modelem i pokazuje, jak modnie mogą prezentować się mężczyźni po sześćdziesiątce. On także pochwalił się na swoim profilu fotografiami w towarzystwie 65-latki. Fani niemal natychmiast nabrali podejrzeń, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń. Oboje szybko jednak wyjaśnili, że spotkali się, by porozmawiać na tematy biznesowe.

- Super spotkanie z Styleman i rozmowa na temat przyszłych projektów - napisała Joanna.

- Po wymianie myśli, poglądów oraz możliwości stworzenia nowych działań, dla pokolenia silver - poinformował Ireneusz.

Część internautów podejrzewa jednak, że może ich łączyć coś więcej, niż praca.

- Świetna para - napisał jeden z fanów.

Redakcja poleca

Joanna Dyrkacz z "Sanatroium miłości" znalazła miłość po programie?

Przypomnijmy, że to nie pierwsze zdjęcie Joanny, które wywołało falę plotek o rzekomym związku. Wcześniej gwiazda "Sanatorium miłości" pozowała u boku znanego z 4. edycji show Andrzeja Sikorskiego. Wtedy wyjaśniała, że łączą ich jedynie przyjaźń.

- Poznajemy się ze wszystkich edycji na Facebooku. On mieszka w Warszawie, dlatego po koleżeńsku, bez zobowiązań, spotkaliśmy się na kawę. To wszystko - podsumowała w rozmowie z portalem Telemagazyn.

Z pewnością nie brakuje panów, którzy chcieliby zdobyć serce pięknej seniorki.