Joanna Wielgosz z „Rolnik szuka żony” prosi o pomoc. Stawką jest życie

02.02.2023 11:10

Joanna Wielgosz z „Rolnik szuka żony” poprosiła o pomoc. Świeżo upieczona mama postanowiła wykorzystać swoje zasięgi i zaapelować o wsparcie ciężko chorej dziewczynki.

Asia Wielgosz Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram joasia.wielgosz

Asia Wielgosz z „Rolnik szuka żony” uzbierała na Instagramie ponad 100 tys. obserwatorów. Chętnie dzieli się momentami z życia prywatnego, pokazując na przykład przesłodką córeczkę. Często też radzi się fanów w różnych kwestiach, a także stara się pomóc potrzebującym. Czasu jest niewiele.

Zobacz także: Marta Manowska żegna się z telewizją? Jest odpowiedź TVP

Asia z „Rolnik szuka żony” prosi o pomoc

Joanna Wielgosz z „Rolnik szuka żony” udostępniła na Instastory link do zrzutki – ciężko chora dziewczynka potrzebuje pomocy. 7-letnia Paulinka, zmagająca się m.in. z zespołem Fallota i atrezją płucną z VSD, zbiera pieniądze na cewnikowanie serca i leczenie w Stanford. Stawką jest życie dziewczynki.

Stan serca 7-latki ulega pogorszeniu. Dziewczynka dodatkowo zmaga się z zapaleniem płuc. Na stronie zrzutki czytamy, że lekarze z Bostonu nie są w stanie pomóc 7-latce – nadzieja leży w pomocy specjalistów ze Stanford w USA, gdzie operuje się najcięższe wady serca.

- Kwota za życie może być jednak gigantyczna, wielomilionowa... Wszystko wyjaśni się, gdy lekarze zajrzą w głąb serca Paulinki, wtedy przedstawią plan leczenia. Sam koszt transportu Pauliny do USA to 256 tysięcy złotych, niestety w grę wchodzi tylko transport medyczny - musi tam lecieć specjalną powietrzną karetką w asyście lekarzy – czytamy w opisie zbiórki.

Dzięki Asi Wielgosz zrzutka nieco ruszyła i jest nadzieja, że dziewczyna otrzyma pomoc. Gwiazda „Rolnik szuka żony” w ostatnim czasie zaangażowała się też w pomoc dla WOŚP, który w tym roku zbierał środki na walkę z sepsą. Narzeczona Kamila wystawiła na aukcję odwiedziny w gospodarstwie w Sławatyczach, które wylicytowano na 1200 zł.

Joanna Wielgosz apel zbiórka
fot. screen Instagram joasia.wielgosz
loader
Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS