Obserwuj w Google News

Joanna Opozda świętuje urodziny. Wbiła szpilę Antkowi Królikowskiemu

2 min. czytania
02.07.2023 17:19
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda skończyła właśnie 35 lat. Aktorka pochwaliła się swoimi urodzinami na Instagramie, dziękując fanom za serdeczne życzenia. W krótkim wpisie przekazała, czego sama chciałaby sobie życzyć. Przy okazji wbiła szpilę Antkowi Królikowskiemu.

Joanna Opozda kończy 35 lat
fot. Instagram/@asiaopozda/screen

Joanna Opozda to aktorka doskonale znana polskim widzom z ról serialowych, filmowych i teatralnych, a także była ukochana Antka Królikowskiego. Ich małżeństwo, a przede wszystkim szumny jego rozpad, od dawna jest pożywką dla mediów. Para wciąż nie może się rozwieźć, a sprawy między byłymi partnerami mocno się komplikują, szczególnie przez próbę ustalenia kwestii, związanych z opieką nad ich synkiem – Vincentem. W takich okolicznościach Joanna Opozda obchodziła swoje 35 urodziny, którymi pochwaliła się w sieci. Pokazała zdjęcie i dodała do tego krótki komentarz. Nie zabrakło utyskiwań w stronę Królikowskiego.

Joanna Opozda obchodzi 35 urodziny. Wbiją szpilę Antkowi Królikowskiemu

Na Instagramie Joanny Opozdy pojawiło się jej zdjęcie, na którym trzyma przepiękny bukiet polnych kwiatów. Gwiazda wygląda na spokojną i uśmiecha się do fanów. Do zdjęcia dodała krótkie podziękowanie za życzenia.

- Dziękuję za wszystkie życzenia, które wysyłacie mi wiadomościach! Nie jestem w stanie odpisać na wszystkie, ale je czytam, i jestem bardzo wdzięczna za każde miłe słowo. Chcę Wam podziękować, że ze mną tu jesteście, bo naprawdę wiele to dla mnie znaczy.  Wiem, że obserwuje mnie mnóstwo wartościowych ludzi o wielkich sercach – napisała.

W kolejnych słowach solenizantka przekazała także, że bardzo pragnie, by życzenia fanów się spełniły. Nietrudno jest w tych słowach dostrzec szpilę, wbitą Antkowi Królikowskiemu.

- Najwięcej z Was życzy mi spokoju. No cóż… Przydałoby się — nie ukrywam. Mam nadzieje, że niedługo zakończę pewne sprawy i będę żyć w miarę normalnie. Póki co różnie to bywa…
Trzymajcie za mnie kciuki. Ściskam Was mocno – dodała Joanna Opozda.

Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy dołączają do urodzinowych życzeń. Co ciekawe, kilka serduszek od siebie zostawiła Ewelina Taraszkiewicz, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka i matka jego córki. Jej relacje z piłkarzem układają się, niestety, podobnie źle, co Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że w niedawnym wywiadzie Antek Królikowski przekazał, że sprzedaje swój dom, by pokryć zobowiązania alimentacyjne w stosunku do żony i ich dziecka. Wyraził też nadzieję, że to pozwoli im poprawić ich relacje. I tego z okazji urodzin życzymy Joannie Opozdzie.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl