Obserwuj w Google News

Joanna Opozda świętowała roczek Vincenta. Pokazała efektowny tort

2 min. czytania
22.02.2023 19:31
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda świętowała niedawno pierwsze urodziny swojego synka Vincenta. Aktorka pochwaliła się zdjęciem imponującego tortu, na którym widoczna jest podobizna jej jedynaka. Trzeba przyznać, że jest uroczy.

Joanna Opozda
fot. Screen Instagram/asiaopozda

Joanna Opozda 22 lutego 2022 roku urodziła synka Vincenta, którego ojcem jest aktor Antoni Królikowski. Mężczyzna zrezygnował jednak z rodzinnych obowiązków i porzucił ciężarną żonę dla nowej kobiety – Izabeli. Opozda przeżyła trudne chwile, jednak szybko wróciła do formy i z sukcesem łączy życie zawodowe z samodzielnym macierzyństwem.

Zobacz także:  Opozda wbiła szpilę Królikowskiemu? „Karma nigdy nie gubi adresu”

Joanna Opozda jest szczęśliwą samodzielną mamą

Celebrytka nie ukrywała, że cios, jaki zadał jej ojciec jej dziecka był ogromnie bolesny. Jak wyjawiła, żałuje małżeństwa z nieodpowiedzialnym Królikowskim, który ma wykazywać niewiele zainteresowania Vincentem, a nawet unikać płacenia zasądzonych alimentów.

Szczerze – jestem zmęczona, bo nie śpię. Mały ostatnio ma taki czas, że budzi się znowu co trzy godziny, już było lepiej i mam wrażenie, że wróciliśmy do początku

 – opowiadała Joanna Opozda w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. (...) To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach. Ja mam tak, że jestem teraz rannym ptaszkiem – mam wszystko ułożone, od rana do nocy, wszystko mam pozapisywane

 – dodała gwiazda, ciesząc się, że może liczyć na wsparcie najbliższych.

Redakcja poleca

Joanna Opozda celebrowała roczek Vincenta. Ten tort robi wrażenie!

Joanna Opozda miała dziś powody do radości – 22 lutego 2023 roku świętowała bowiem pierwsze urodziny ukochanego synka. Już rano pochwaliła się obserwatorom postem, który dodała rok temu, informując o narodzinach Vincenta. Następnie rozpoczęła przygotowania do hucznej imprezy – na Instagramie pojawiły się zdjęcia dekoracji utrzymanych w odcieniach błękitu i zieleni. Nie zabrakło też balonów, a aktorka zamówiła jedynakowi uroczy tort.

Roczek Vincenta

 – widnieje podpis na piętrowym wypieku w kolorach tęczy.

Uwagę najbardziej przyciąga figurka wykonana z cukru, która ma przypominać małego Vincenta. Autorce słodkiego dzieła nie można odmówić talentu – tort urodzinowy synka Opozdy robi wrażenie!

Podoba Wam się?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"

Screen Instagram/asiaopozda
fot.
Screen Instagram/asiaopozda
fot.
Screen Instagram/asiaopozda
fot.
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska