,

Joanna Opozda spotkała się z Antkiem Królikowskim u mediatora. Dzień przed aferą

30.03.2023 13:12

Antonii Królikowski wstawił prywatne nagrania Joanny Opozdy do sieci, co wytłumaczył atakiem hakerów. Okazało się, że aktorzy dzień przed wybuchem afery spotkali się. Jak podają media, spędzili ponad 2 godziny u mediatora.

Joanna Opozda spotkała się z Antkiem Królikowskim u mediatora.
fot. Wojciech Strożyk/East News + Tricolors/East News

W nocy z środy na czwartek wybuchła kolejna afera z udziałem Antka Królikowskiego. Na jego Instagramie pojawiły się prywatne materiały nagrane przez Joannę Opozdę, kiedy ta była w ciąży. Choć klipy po kilkunastu minutach zniknęły, sprawa nie przeszła bez echa.

Zobacz też: Wymowne nagranie na Instagramie Joanny Opozdy. Uderza w byłego męża

Antek Królikowski udostępnił prywatne nagrania

Antek Królikowski wrzucił do sieci prywatne nagrania Joanny Opozdy, gdy ta będąc wówczas w ciąży, w ciężkim stanie psychicznym mówiła do swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Klipy zostały podpisane jako dowody na rzekome znęcanie się psychiczne i fizyczne aktorki nad jej ówczesnym partnerem.

Opozda zmuszona przez sytuację zamieściła w sieci obszerne wyjaśnienia. Zdradziła w nich, że miała w tamtym czasie depresję i myśli samobójcze. Bała się również o życie swojego dziecka. Jak sama wyznała, na pomoc ojca malucha nie mogła wtedy liczyć.

- Byłam ciężko chora, żyłam w wiecznym strachu, martwiłam się o nasze dziecko, hormony szalały. Co chwila lądowałam w szpitalu. Mój mąż już wtedy romansował z sąsiadką, o czym dowiedziałam się miesiąc później – napisała na Instastories. - Nie opiekowałam się Antkiem, bo sama potrzebowałam opieki - dodała później.

Aktorka publicznie poprosiła Małgorzatę Ostrowską-Królikowską o pomoc. Matka aktora wystosowała w tej sprawie oświadczenie:

- W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy i informacjami, jakie pojawiają się w przestrzeni medialnej, informuję, że nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Oboje są dorośli, wobec czego angażowanie osób trzecich czy social mediów do rozwiązywania konfliktów jest w mojej ocenie niepotrzebne napisała na Instagramie.

Kobieta dodała również, że liczy na dojrzałość obu stron. Zapewniła, że kocha swojego wnuka i pragnie jego dobra.

Zobacz też: Królikowski w ogniu krytyki. „Narkotyki już w mózgu poczyniły pustki”

Joanna Opozda spotkała się z Antonim Królikowskim u mediatora

Choć małżeństwo Królikowskiego i Opozdy trwało zaledwie kilka miesięcy, między tą dwójką zadziało się naprawdę wiele. Jak podaje „Super Express” (jeszcze) małżonkowie spotkali się w środę u mediatora na warszawskiej Pradze.

- Najpierw pojawił się Antek, chwilę później do budynku wbiegła Asia. Po kilkudziesięciu minutach, on wyszedł zapalić papierosa i wrócił do środka – podaje tabloid.

Para miała spędzić na miejscu ponad dwie godziny. Z doniesień „Super Expressu” wynika, że aktorzy spotkali się w sprawie ustalenia alimentów. Nie jest tajemnicą, że Antonii Królikowski ma z tą kwestią duży problem.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się