Obserwuj w Google News

Opozda przeszła zabieg "chirurgii plastycznej". Nie uwierzysz, co sobie poprawiła

2 min. czytania
05.06.2023 13:08
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przeszła specjalistyczny zabieg, zwany często zabiegiem "chirurgii plastycznej". Nie trafiła jednak pod skalpel.

Joanna Opozda
fot. Joanna Opozda/Instagram

Joanna Opozda postanowiła pochwalić się na Instagramie zabiegiem, który przeszła. Zaprezentowała, jak wyglądała przed i po. Co sobie poprawiła?

Joanna Opozda: chwali się metamorfozą po zabiegu "chirurgii plastycznej"

Aktorka, która poza dorobkiem artystycznym zasłynęła burzliwą relacją z Antonim Królikowskim, jakiś czas temu dość jasno powiedziała, jaki ma stosunek do operacji plastycznych. Gwiazda dostała ofertę poprawienia sobie piersi lub pośladków w zamian za reklamę. Odrzuciła propozycję z oburzeniem.

Redakcja poleca

Na Instagramie Opozdy pojawiła się jednak relacja, z której wynika, że aktorka poddała się zabiegowi zwanemu czasem "chirurgią plastyczną". Nie chodzi jednak o żadne tkanki ciała i chirurgów ze skalpelami. Gwiazda udała się do jednego z salonów fryzjerskich, gdzie przeprowadzono jej "chirurgię plastyczną włosów". Oto jak prezentuje się Opozda przed i po zabiegu.

Joanna Opozda/Instagram
fot. Joanna Opozda/Instagram
Joanna Opozda/Instagram
fot. Joanna Opozda/Instagram

Widać znaczną różnicę w wyglądzie włosów gwiazdy. W czym tkwi sekret zabiegu?

"Chirurgia plastyczna włosów": co to jest?

Opozda poddała się zabiegowi kreatynowemu na włosy, który czasem nazywa się "chirurgią plastyczną włosów". Nazwa jest jednak metaforyczna, ponieważ usługa polega po prostu na wtłoczeniu we włosy kreatyny - substancji, z której są zbudowane między innymi włosy i paznokcie. Zabieg kreatynowy stosuje się w przypadku osób ze zniszczonymi i suchymi włosami. Zadaniem zabiegu jest wygładzenie łodygi włosa, wzmocnie oraz nadanie jej gładkości, zdrowego wyglądu i połysku. Dzięki temu są lśniące i łatwiej się rozczesują. Kreatyna na włosach utrzymuje się około 3 miesięcy, więc zabieg trzeba regularnie powtarzać.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Deadline