Zamknij

Joanna Opozda naraziła życie syna? Uwierzyła w ludowe metody. "Dzieci umierały"

01.12.2022 15:59

Joanna Opozda postanowiła ulżyć synkowi w czasie ząbkowania i skorzystała z medycyny naturalnej. Okazuje się, że używając bursztynu, mogła narazić zdrowie, a nawet życie dziecka. Rodzice powinni zapamiętać tę przestrogę.

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda 22 lutego 2022 roku została mamą. Na świat przyszedł mały Vincent, którego ojcem jest Antoni Królikowski. Niestety, rodzice malca rozstali się jeszcze przed jego narodzinami, okazało się, że Antek wdał się w romans i aktualnie układa sobie życie z nową ukochaną. Tymczasem Joanna musi sobie radzić z rolą samotnej matki. Kiedy jej synek zaczął ząbkować, aktorka zdecydowała się na wykorzystanie medycyny naturalnej. Jednak zdaniem ekspertki, pocierając zęby Vincenta bursztynem, nie tylko mu nie pomogła, ale naraziła jego zdrowie i życie.

Joanna Opozda naraziła zdrowie Vincenta? Uwierzyła, że bursztyn pomoże podczas ząbkowania

Wiele mam stara się ulżyć swoim pociechom podczas ząbkowania i korzysta z różnorodnych rozwiązań. Wyjątkiem nie jest Joanna Opozda, która postanowiła sprawdzić metodę polegającą na pocieraniu zębów dziecka bursztynem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała jednak, że ludowy sposób nie zadziałał w przypadku jej pociechy. Nic dziwnego, zdaniem ekspertki bursztyn nie tylko nie może pomóc, ale wręcz jest niebezpieczny.

- Magiczne bursztyny na ząbkowanie? Takie naszyjniki z bursztynów mają jeden potwierdzony efekt: dzieci się nimi dusiły. Tak, umierały - ostrzegła na Instagramie Ola Dufour, lekarz immunolog. 

ZOBACZ TAKŻE:  Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Trudno o kompromis

Miejmy nadzieję, że Joanna przeczytała wypowiedź lekarki. Aktorka i modelka nie ukrywa, że bycie samotną mamą to wyzwanie, przyda się jej więc każda pomoc, choćby dobra rada. 

- To jest bardzo ciężkie. Ja naprawdę wspieram każdą mamę i przytulam, bo wiem, jak trudno jest połączyć pracę z wychowywaniem dziecka. Ja, gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych (...) To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach - opowiadała Joanna w rozmowie z Jastrząb Post.

Przestrzegamy innych rodziców przed stosowaniem metod, których skuteczność nie została potwierdzona. Medycyna naturalna może być pomocna, ale warto korzystać z jej dobrodziejstw z rozwagą.

loader