Obserwuj w Google News

Joanna Opozda może nie sprzedać swojej sukni ślubnej. Znana wróżka ostrzegła przyszłe panny młode

2 min. czytania
04.07.2022 13:07

Joanna Opozda po rozstaniu z Antkiem Królikowski wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Do kupienia jest także sukienka, w której aktorka bawiła się na weselu. Znana wróżka Anna Kempisty ostrzega jednak przyszłe panny młode. "Trzeba się mieć na baczności". 

Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda powoli pozbywa się pamiątek po nieudanym małżeństwie z Antkiem Królikowskim. Niespełna pół roku po ślubie aktorka została sama w ciąży, bo Antek nieoczekiwanie znalazł inny obiekt westchnień. Aktora nie było przy narodzinach Vincenta, nie pojawił się nawet pod szpitalem, żeby odebrać Joannę z dzieckiem.

Do tej pory ani Antek, ani Joanna nie skomentowali przyczyn rozstania, ale wiadomo już, że powrotu nie planują. Media donoszą o przygotowaniach do rozwodu. Tymczasem Joanna kasuje zdjęcia ślubne z Instagrama i sprzedaje swoją suknię. W sieci pojawiło się ogłoszenie wystawione przez siostrę aktorki, a w nim wyjątkowo kusząca oferta. Suknię ślubną Joanny Opozdy oraz jej sukienkę z wesela można kupić za połowę ceny początkowej. Ponadto gwiazda dorzuca welon gratis. 

Redakcja poleca

Joanna Opozda sprzedaje suknię ślubną. Wróżka ostrzega 

Zapewne elegancki model wysadzany kryształkami Swarovskiego zwróci uwagę niejednej przyszłej panny młodej. Ale znana wróżka Anna Kempisty uważa, że kupowanie rzeczy po osobach, którym małżeństwo się rozpadło, nie jest najlepszym pomysłem.  

To jest trochę tak jak z kupowaniem mieszkania od komornika. Niestety, ta energia gdzieś wbija się w te mury, ściany, tynki, a tu w przypadku sukni, w każdą koroneczkę, w każdy skrawek materiału - tłumaczy w "Fakcie" słynna tarocistka. 

Przyszła panna młoda może w ten sposób ściągnąć do związku niekorzystne wibracje, a nawet podzielić los pierwszej właścicielki. 

Ja zawsze mówię, że to przeważnie rodzi problemy. To przez jakiś czas może być zupełnie niewidoczne. Osoba, która odkupi takie sukienki od Joasi, może czuć się szczęśliwa i zaprzeczać temu, że te sukienki przyciągają złą energię do jej związku. Ale niestety moim zdaniem trzeba się mieć na baczności - ostrzega Kempisty. 

Czy suknia po Joannie już na zawsze będzie przeklęta? Wróżka wyjaśnia, że możliwe jest nadanie przedmiotowi własnej energii, ale jest haczyk. 

Rzeczywistość pokazuje, że ten stary zapis, pierwszy, jest najsilniejszy. Aczkolwiek daj Boże, żeby się stało tak, że osoba, która ewentualnie odkupi sukienki od Joasi, była osobą szczęśliwą - podkreśla jasnowidzka. 

Myślicie, że Joanna może mieć teraz problemy ze sprzedaniem swoich kreacji? 

EN_01488270_0296
fot. Piotr Molecki/East News
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News