Obserwuj w Google News

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą? Aktorka przerwała milczenie

2 min. czytania
06.03.2023 14:09
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda po rozstaniu z Antonim Królikowskim nie znalazła swojej drugiej połówki. Były ukochany zaczął układać sobie życie z inną, jeszcze kiedy aktorka była w ciąży. A co łączy Joannę Opozdę z pisarzem Remigiuszem Mrozem? Jeszcze niedawno huczano o ich wspólnym wyjściu.

Joanna Opozda Remigiusz Mróz
fot. VIPHOTO/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Joanna Opozda pojawiła się na lutowej gali Bestsellerów Empiku. Miejsce obok aktorki zajął Remigiusz Mróz, który zgarnął nagrodę podczas wydarzenia. Joanna Opozda nie kryła radości i zachwytów – gorąco gratulowała swojemu towarzyszowi. Media od razu rozpisały się o zażyłości i o tym, że tych dwoje ma się ku sobie. Remigiusz Mróz nawet podsycał atmosferę, komentując zdjęcie aktorki w wannie. Jaka jest prawda?

Zobacz także: Joanna Opozda opowie o rozstaniu z Antonim Królikowskim? „To będzie długi wywiad”

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

- Zdarza mi się czytać jego książki. Teraz mam mało czasu, żeby czytać i, prawdę mówiąc, jak sięgam po książki, to jednak nie są to kryminały, tylko jakieś poradniki dla mam. Mam ich sporo i staram się chociaż te 15 minut przed snem poczytać o tym rodzicielstwie. Więc nie mam zbytnio czasu na takie przyjemne książki, które mnie gdzieś wciągną. Ja nawet nie oglądam seriali ani filmów – tłumaczyła początkowo Joanna Opozda w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Aktorka przyznała, że chciałaby mieć tydzień wolnego, aby nadrobić wszystkie zaległe pozycje. Co do Remigiusza Mroza, ma sporo jego książek – zresztą pisarz sam je wysłał. Joanna Opozda napomknęła o ładnych dedykacjach, które otrzymała.

Redakcja poleca

A co łączy Joannę Opozdę i Remigiusza Mroza? Plotkarskie media wręcz żyły domysłami, czy tych dwoje łączy coś więcej niż ściankowa znajomość. Internauci, którzy pisali, że aktorka i pisarz są uroczą parą, mogą poczuć się rozczarowani.

- Bardzo się lubimy. To jest świetny człowiek i ma świetne poczucie humoru. Ja lubię mężczyzn z poczuciem humoru. Lubimy się, skomentujemy coś sobie i to wszystko – skwitowała Joanna Opozda.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl