Obserwuj w Google News

Joanna Opozda świętuje pierwsze urodziny synka. Wbiła szpilę Królikowskiemu? "Poczucie zagrożenia"

3 min. czytania
22.02.2023 11:21
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda świętuje pierwsze urodziny ukochanego synka Vincenta. W urodzinowym poście pozwoliła sobie na krytykę Antoniego Królikowskiego, który zostawił ją po porodzie? Aktorka wspomniała o ogromnym stresie i poczuciu zagrożenia.

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda 22 lutego 2022 roku powitała na świecie synka Vincenta. Ojcem chłopca jest Antoni Królikowski, który jednak wybrał życie u boku innej kobiety. Mówiło się, że nie odebrał żony i dziecka ze szpitala, za co spadła na niego fala krytyki. Dziś aktor mierzy się z konsekwencjami zatrzymania przez policję i wykrycia w jego organizmie narkotyków, a Joanna świętuje pierwsze urodziny syna. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała wzruszający post i zdjęcie ze szpitala. Część jej wypowiedzi wskazuje, że nie odmówiła sobie krytyki w stosunku do niewiernego męża.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie ze szpitala. Syn Antoniego Królikowskiego skończył rok

Na profilu Joanny Opozdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze szpitala, na którym szczęśliwa mama tuli pociechę. 34-latka pozwoliła sobie na bardzo osobisty wpis w dniu urodzin małego Vincenta.

- Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z miłości. Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie. Dziś, w końcu mogę cię przytulić.  Moje małe cudo - zaczęła wywód.

Opozda nie ukrywała, że ciąża, poród oraz pierwszy rok wychowania chłopca wiązały się dla niej nie tylko z radością, ale także bolesnymi uczuciami i stresem. Trudno nie doszukać się tu nawiązania do rozstania z Antonim Królikowskim.

- Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu. Było nam cholernie trudno. I ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy. (...) Zawsze cieszyłam się z każdego twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!). Z każdego twojego uśmiechu na usg. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno - czytamy.

Joanna zakończyła wpis najlepszymi życzeniami dla swojego synka.

- Jesteś moją iskierką i nadzieją. Myślę, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chcę, żeby twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy, a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham cię synku. Przed nami życie - podsumowała.

Redakcja poleca

Joanna Opozda świętuje pierwsze urodziny Vincenta. Aktorka samotnie wychowuje synka

Antoni Królikowski wielokrotnie informował, że dba o to, by być ważną postacią w życiu Vincenta i regularnie odwiedza chłopca. Joanna Opozda jednak nie szczędziła byłemu ukochanemu słów krytyki. Głośno było między innymi o rzekomym uchylaniu się aktora od płacenia alimentów. Także po zatrzymaniu 34-latka Joanna pozwoliła sobie na złośliwe, choć niejednoznaczne komentarze. Opublikowała między innymi wymowną piosenkę Taylor Swift.

- Opowiadasz bzdury, tak dla zabawy. Uzależniony od zdrady. Boisz się spojrzeć w dół, bo jeśli się ośmielisz, to zobaczysz blask wszystkich, których spaliłeś, żeby się tam dostać (...) Karma jest moim chłopakiem, karma jest bogiem, karma jest jak bryza we włosach podczas weekendu, karma to odprężająca myśl. Zazdrościsz, że nie dla ciebie? - brzmią słowa utworu.

Myślicie, że tym razem Opozda także wbiła szpilę ojcu swojego dziecka?