Obserwuj w Google News

Co się stało z Joanną Liszowską? Internautów zaniepokoił jej nowy wygląd [FOTO]

2 min. czytania
20.01.2023 14:08
Zareaguj Reakcja

Joanna Liszowska pokazała zdjęcia po metamorfozie, ale fani zmartwili się, że z gwiazdą "Przyjaciółek" dzieje się coś niedobrego. - Coraz mniej pani w pani, szkoda - piszą zaskoczeni followersi. 

Joanna Liszowska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Liszowska to polska aktorka znana z wielu komediowych hitów i seriali. Popularność przyniosły jej m.in. role w "Ciachu", "Kobietach bez wstydu", "Zamianie" czy serialach "M jak miłość" i "Przyjaciółki", a także zasiadanie w jury programu "Got to Dance" w Polsacie. 

44-letnia Joanna Liszowska od początku odznacza się charakterystycznym wizerunkiem, którego znakami rozpoznawczymi są burza kręconych włosów, szeroki uśmiech oraz bujny dekolt, z którego okiełznaniem bywały nieraz problemy i dochodziło do wpadek. Hołdująca pełnym kształtom Joanna Liszowska niezmiennie podziwiana jest za naturalne piękno, witalność oraz seksapil, lecz ostatnie zdjęcia poważnie zmartwiły fanów jej urody. Niektórzy przestają poznawać polską piękność. 

Redakcja poleca

Joanna Liszowska po metamorfozie. Przesadziła?

Gwiazda "Przyjaciółek" pochwaliła się efektami najnowszej metamorfozy. Najpierw pokazała się w naturalnym wydaniu, a następnie w mocnym makijażu, z doklejonymi rzęsami i ciemną szminką na ustach. Internauci ledwie rozpoznali na zdjęciach śliczną Joannę Liszowską, której po przemianie zmieniły się rysy twarzy. 

Jaka szczuplutka twarz! - piszą zaskoczeni internauci.

Jednak nie wszystkim spodobał się efekt urodowego eksperymentu. Podniosły się głosy, że Liszowska zgasiła swój naturalny blask i przestała przypominać siebie.

Tęsknię za pani pięknymi włosami

- Oj nie, Joasiu... Nie pozbawiaj się tej witalnej kobiecości, którą zawsze miałaś. 

Coraz mniej pani w pani, szkoda - komentują followersi, zawiedzeni kierunkiem, w jakim zmierzają metamorfozy 44-letniej Joanny Liszowskiej.

Naprawdę "mało tu Joasi w Joasi", czy internautki przesadzają?