Obserwuj w Google News

Joanna Kurska wyjedzie z kraju po zwolnieniu z Telewizji Polskiej? Zabrała głos

2 min. czytania
04.01.2023 22:37
Zareaguj Reakcja

Joanna Kurska zakończyła pracę w Telewizji Polskiej. Widzowie zastanawiali się, czy Kurska opuści Polskę i dołączy do męża w Waszyngtonie. Jest odpowiedź.

Joanna Kurska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Joanna Kurska wyjedzie z kraju po zwolnieniu z Telewizji Polskiej? Wcześniejsze plotki okazały się prawdą i Joanna Kurska zakończyła współpracę z TVP. Niedługo po tym, jak udostępniono oficjalny komunikat, pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, czy Kurska pozostanie w Polsce. Odpowiedziała.

Zobacz także: Kurska odchodzi z TVP. Wyciekła treść jej pożegnalnego maila

Joanna Kurska wyjedzie z kraju po zwolnieniu z Telewizji Polskiej? Zabrała głos

Joanna Kurska była szefową "Pytania na śniadanie". W 2023 roku zakończyła jednak współpracę ze stacją TVP. Plotki, że Kurska może stracić posadę powiły się jeszcze w 2022 roku. 47-latka potwierdziła, że umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Redakcja poleca

Telewizja Polska pożegnała ją w ciepłych słowach, dziękując za sukcesy, wymieniając między innymi odświeżenie "Pytania na śniadanie", stworzenie nowego studia czy zwiększenie oglądalności.

Następnie pojawiły się plotki, że Joanna Kurska opuści Polskę. Jej mąż obecnie przebywa w Waszyngtonie. Jak podaje pudelek.pl, Kurska udzieliła odpowiedzi redakcji "Faktów".

Nie wyjeżdżam z Polski. Tak jak wcześniej mówiłam państwu, zostaję z dziećmi w kraju. Chcę się teraz zająć działalnością charytatywną. Myślę też o założeniu swojej fundacji, która będzie wspomagała chore dzieci - wytłumaczyła.

Zdradziła przy okazji swoje plany na przyszłość.

Joanna Kurska: jak długo pracowała w TVP?

Joanna Kurska rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej w 2016 roku na stanowisku wiceszefowej biura koordynacji programowej, a następnie awansowała na stanowisko dyrektorki programowej i marketingu. Niedługo potem na jaw wyszło, że jest w związku z Jackiem Kurskim, dlatego opuściła stanowisko. Do TVP wróciła w 2022 roku, gdy jej mąż został zwolniony z posady prezesa TVP. Umowę rozwiązano w styczniu 2023 roku.

Zobacz także: Agata Rubik szczerze o zazdrości w związku: "Znałam wszystkie hasła Piotra"

RadioZET.pl/pudelek.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News