Obserwuj w Google News

Joanna Krupa rozstała się z mężem? Wiemy, co mogło ich poróżnić

2 min. czytania
22.02.2023 17:34
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa ostatnio ze smutkiem opowiadała o relacji z jej mężem. Choć gwiazda nie potwierdziła rozstania, nie zaprzeczyła też plotkom o kryzysie w jej małżeństwie. Na jaw wyszły możliwe różnice dzielące parę. Czy uda im się jeszcze dojść do porozumienia?

joanna-krupa-rozstała-się-z-mężem-znamy-możliwy-powód
fot. Piotr Molecki/East News, SPW / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa znalazła się w centrum zainteresowania, gdy wyszło na jaw, że mogła się rozstać ze swoim partnerem. Modelka wzięła ślub z Douglasem Nunesem w 2018 roku. Wkrótce para doczekała się córki Ashy. W ostatnim wywiadzie dla Vivy! Krupa nie nazywała jednak Nunesa partnerem czy mężem, a jedynie „ojcem jej dziecka”. Dopytana, czy przechodzi małżeński kryzys, nie zaprzeczyła, ale nie chciała zdradzić nic więcej.

- Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka - mówiła.

Plotek dotarł do informacji, dzięki którym poznaliśmy możliwy powód ich domniemanego rozstania. Dlaczego Joanna i Douglas nie mogli dojść do porozumienia?

Redakcja poleca

Joanna Krupa rozstała się z ojcem jej dziecka? Oto możliwy powód

Joanna Krupa mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak często wraca do Polski ze względów zawodowych. Najwięcej czasu poświęca na pracę przy show TVN „Top Model”. W rozmowie z reporterem Vivy! przyznała, że chciałaby dłużej przebywać w naszym kraju.

- Moim marzeniem jest, żeby przez sześć miesięcy mieszkać w Polsce, a sześć w Los Angeles. Ale niestety nie decyduję sama. Asha ma jeszcze ojca – tłumaczyła.

Zdaniem informatora Plotka właśnie częste podróże Krupy miały być zarzewiem konfliktu z jej mężem.

- Miał problem z tym, że Joanna przyjeżdżała do Polski. Chciał, żeby skupiła się na życiu w USA - miała powiedzieć w rozmowie z portalem osoba z otoczenia pary.

Zobacz także: Okropny wypadek córki Joanny Krupy. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do chirurga plastycznego

Modelka ogłosiła niedawno, że rozpoczęła pracę przy nowym programie TVN, który poprowadzi razem z Ewą Chodakowską. Jeśli więc medialne doniesienia okażą się prawdą, wydaje się, że spór Krupy z jej mężem nie zostanie szybko zażegnany. Myślicie, że mimo wszystko uda im się jakoś dogadać?