,

Córka Joanny Krupy cierpi przez separację mamy? Zdjęcie wywołało burzę. "Żal patrzeć" [FOTO]

30.03.2023 14:38

Joanna Krupa wywołała wiele emocji, ogłaszając separację z mężem. Internauci po obejrzeniu najnowszego zdjęcia córeczki modelki nie mają wątpliwości, że dziewczynka mocno przeżywa rozstanie rodziców. Czy rzeczywiście w jej oczach widać bezgraniczny smutek?

Joanna Krupa z rodziną
fot. screen: Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych na świecie polskich modelek, która może pochwalić się wieloma sukcesami. Polscy widzowie pokochali ją jako jurorkę "Top Model", do tej pory także jej życie osobiste wydawało się sielanką. W 2018 roku wyszła za mąż za przedsiębiorcę Douglasa Nunesa, rok później na świat przyszła ich córeczka, Asha-Leigh. Niestety, w mediach pojawiły się plotki, że mąż modelki złożył pozew o rozwód, a sama Joanna poinformowała, że są w separacji. Wielu fanów zastanawiało się, jak na rozstanie rodziców zareaguje córka. Zdaniem wielu osób na jednym z najnowszych zdjęć wyraźnie widać smutek dziewczynki.

Córka Joanny Krupy cierpi z powodu rozstania rodziców? Zdjęcie Ashy-Leigh zaniepokoiło internautów

Na profilu Joanny Krupy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy modelkę całującą ukochaną córeczkę.

My - krótko skomentowała fotografię modelka.

Części internautów nie umknęła zatroskana mina dziewczynki. Pojawiły się głosy, że to nie przypadek, i po Ashy wyraźnie widać smutek, prawdopodobnie związany z rozstaniem rodziców. Użytkownicy sieci pozwolili sobie nawet na krytykę pod adresem Joanny i Douglasa.

- Widać, że mała jest smutna i nieszczęśliwa. To przykre, że zamiast walczyć o rodzinę, ją rozwalacie. Ona na tym ucierpi i wypomni wam to w dorosłym życiu.

- Aż żal patrzeć, taka smutna jeszcze nie była.

- Kolejne dziecko, które musi się wychować w rozbitej rodzinie.

- Pewnie tęskni za tatą - czytamy w komentarzach.

Fani martwią się córką Joanny Krupy. Asha-Leigh przeżywa rozstanie rodziców?

Joanna Krupa i Daouglas Nunes z pewnością celowo nie zraniliby swojej ukochanej córeczki. W oświadczeniu opublikowanym na Instagramie modelka podkreśliła, że rozstali się w przyjaźni i najważniejsze jest dla nich dobro dziewczynki. Nadal mają być dla niej kochającymi i troskliwymi rodzicami.

- Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód - czytamy.

Miejmy nadzieję, że niepokój internautów jest przesadzony.

Logo radiozet Dzieje się