Obserwuj w Google News

Joanna Krupa o zatrzymaniu Królikowskiego. Mówi o legalizacji marihuany

3 min. czytania
23.02.2023 16:49
Zareaguj Reakcja

Po tym, jak Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem THC, celebryci ochoczo wypowiadają się na temat głośnego skandalu. Głos postanowiła zabrać także Joanna Krupa, która popiera legalizację marihuany. „U nas to jest wszystko legalne” – powiedziała odnosząc się do Stanów Zjednoczonych.

Joanna Krupa i Antoni Królikowski
fot. VIPHOTO/TRICOLORS/East News

Nie milkną echa głośnej afery z Antonim Królikowskim w roli głównej. 8 lutego 2023 roku aktor został zatrzymany przez policję i przebadany testem narkotykowym. W jego organizmie wykryto THC i celebryta musiał pożegnać się z prawem jazdy. 34-letni gwiazdor opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśnił, że stosuje medyczną marihuanę w ramach leczenia stwardnienia rozsianego.

Zobacz także:  Nowe informacje w sprawie Królikowskiego. To ostatnia deska ratunku?

Celebryci komentują zatrzymanie Antoniego Królikowskiego. Co myślą o medycznej marihuanie?

Według najnowszych doniesień zatrzymanie Antoniego Królikowskiego nie było przypadkowe. Obecna partnerka aktora zamieściła w mediach społecznościowych jednoznaczny post, w którym dość bezpośrednio powiedziała, co myśli o całej sytuacji.

Smacznej kawusi, je*ać kapusi

 – napisała Izabela na swoim Instagramowym profilu.

- Ten zły Antek dostaje nagle informacje od pięknej matki swojego dziecka, że może go, jak to się mówi, wziąć w dzień po swoich urodzinach. Hmm. Przypadek czy wnyki? Urodziny jak to urodziny. Zrywa się Antek o 16.30, żeby nie spóźnić się na widzenie, a już pod domem czeka na niego policja. Nie jest pijany i robi mu się narkotesty – zastanawiał się nad przypadkowością interwencji policji Jarosław Jakimowicz.

O głośnym skandalu wypowiedziała się Doda, która stanęła w obronie celebryty. Zdaniem piosenkarki hejt, z jakim spotyka się obecnie Królikowski może doprowadzić do tragedii.

Obserwuję sytuację znanego, młodego aktora. W tle z chorobą stwardnienia rozsianego, narkotykami, alkoholem, wychodzenia z tego alkoholu zatrzymywanie przez policję donosami byłej żony. (...) Patrzę na to z boku i jeżeli Antek nie strzeli sobie w łeb, jeżeli wytrzyma to psychicznie, tę całą nagonkę na niego od takiego czasu, to będę w szoku

 – wyjaśniła Rabczewska w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Joanna Krupa o skandalu z udziałem Antoniego Królikowskiego. „Polska jest do tyłu”

Po niedawnym finale programu „The Voice Senior” do afery odniosła się Maryla Rodowicz, która również okazała wsparcie Antoniemu Królikowskiemu. Zdaniem wokalistki do całego zajścia by nie doszło, gdyby marihuana była legalna.

Marihuana powinna być zalegalizowana i nie byłoby problemu

 – podsumowała krótko gwiazda.

Podobnego zdania jest Joanna Krupa na co dzień mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Jak powiedziała, trudno jej ocenić sytuację, w jakiej znalazł się Królikowski, ponieważ jako mieszkanka USA nie musi zmagać się z takimi problemami.

U nas to jest wszystko legalne. To ciężko mi się coś wypowiedzieć, bo idziesz do sklepu i masz

 – wyjaśniła w rozmowie z „Plejadą”

Modelka zapytana, czy medyczna marihuana powinna być w naszym kraju legalna, nie pozostawiła złudzeń. Według Krupy Polska pozostaje w tyle, jeśli chodzi o stosunek do THC.

Myślę, że tak. Myślę, że to jest troszkę crazy, że jeszcze w niektórych sytuacjach Polska jest tak do przodu, a w niektórych tak naprawdę jest jeszcze do tyłu niestety

 – słusznie zauważyła gwiazda „Top model”.

Zgadzacie się? Co myślicie o legalizacji marihuany?

RadioZet.pl/"Plejada"

Joanna Krupa
8 Zobacz galerię
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection