Obserwuj w Google News

Joanna Krupa chce mieć kolejne dzieci? Nie wyklucza adopcji

2 min. czytania
21.02.2023 12:17
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa podzieliła się swoimi planami macierzyńskimi. Modelka ma już córkę, jednak bardzo zależy jej na powiększeniu rodziny. Powiedziała też, jak zapatruje się na adoptowanie pociechy.

Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Joanna Krupa karierę zaczęła budować w Stanach Zjednoczonych, gdzie pojawiała się jako modelka w magazynach takich jak „Playboy”, „CKM” czy „Cosmopolitan” oraz brała udział w programach telewizyjnych, m.in. „Housewives of Miami". W Polsce rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie „Top model”, gdzie wcieliła się w rolę prowadzącej i jednej z jurorek.

Zobacz także:  Okropny wypadek córki Joanny Krupy. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do chirurga plastycznego

Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną i matką. Chce powiększyć rodzinę?

Modelka od 2018 roku jest w związku małżeńskim – jej wybrankiem został Douglas Nunes, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych biznesmen. Zakochani wzięli ślub po zaledwie 3 tygodniach znajomości.

Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem

 – ekscytowała się Krupa ukochanym w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Wkrótce para przywitała na świecie ukochaną córkę, Ashę Leigh. Gdy dziewczynka skończyła 3 lata, jej rodzice zaczęli rozważać powiększenie rodziny.

Bardzo byśmy chcieli, żeby Asha miała brata albo siostrę, zresztą ona sama też często o to pyta. Marzę, żeby po raz drugi zostać mamą, ale wiem też, że mam już swoje lata i ciąża niesie pewne ryzyko

– mówiła Krupa w rozmowie z "Party".

Redakcja poleca

Joanna Krupa planuje kolejne dziecko. Powiedziała, co myśli o adopcji

Celebrytka niedawno planowała adopcję dziecka z Ukrainy, a w ostatnim wywiadzie zdradziła swoje plany na przyszłość. Jak się okazało, Joanna Krupa chciałaby najpierw postarać się o kolejną biologiczną pociechę, jednak jej zamiary są wciąż aktualne.

- Na razie będę wszystko robić, żeby sama mieć dziecko, ale wiesz trzecie, czwarte, piąte. Why not? Nigdy nie wiadomo, nie wykluczam adopcji. Chcę, żeby moja córeczka miała brata czy siostrę. Wiesz, widzę, jak rodziny mają kilkoro dzieci. To jest wspaniałe. Wiadomo, ja w swoim życiu zaczęłam wyjątkowo późno, żeby mieć z pięcioro teraz, ale jeszcze jedno dziecko marzę mieć, a jak będzie opcja, żeby jeszcze zaadoptować, to nie jestem na nie – wyjawiła reporterom portalu „Plejada”.

Modelka zapytana, czy rozpoczęła już starania o kolejne dziecko, zapowiedziała, że ten moment wkrótce nadejdzie.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Niedługo się zaczną, na razie jeszcze nie zaczęłam

– wyjaśniła w wywiadzie gwiazda „Top model”.

Trzymamy kciuki!

RadioZet.pl/”Viva!”/”Party”/”Plejada”

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska