Obserwuj w Google News

Joanna Krupa apeluje. Pokazała kolejne brutalne wideo, tym razem prawdziwe [WIDEO]

2 min. czytania
17.11.2022 10:54
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa wczoraj opublikowała szokujące nagranie ataku na ulicy, a dzisiaj zdradziła, jaki cel przyświecał filmowi. Jurorka z "Top Model" poinformowała o udziale w kampanii na rzecz zwierząt. Do wpisu dołączyła okrutne nagrania z ferm owczych. 

Joanna Krupa apeluje. Pokazała kolejne brutalne wideo, tym razem prawdziwe [WIDEO]
fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram:@joannakrupa

Szokujące nagranie z Joanną Krupą napadniętą na ulicy wywołało spore poruszenie w sieci. Szefowa "Top Model" dostała cios w twarz, a następnie została ograbiona ze swetra. Choć scena została wyreżyserowana, wyglądała bardzo niepokojąco. Joanna Krupa obiecała, że wkrótce zdradzi szczegóły nagrania. 

Redakcja poleca

Joanna Krupa w kampanii PETA zachęca do mody wegańskiej 

Jak trafnie obstawili internauci, Joanna Krupa wzięła udział w kampanii PETA. Modelka od dawna sprzeciwia się produkcji naturalnych futer i skór oraz angażuje się w projekty walczące o humanitarne traktowanie zwierząt hodowlanych. 

W obecnej kampanii PETA Joanna Krupa przybliża problem produkcji odzieży z surowców pochodzenia zwierzęcego. W spocie modelka zwraca uwagę m.in. na brutalne sposoby pozyskiwania wełny na swetry i płaszcze. Jej wypowiedzi towarzyszą przerażające sceny z ferm, gdzie owce siłą pozbawia się runa, a część zwierząt traci życie. 

- Niestety takie sytuacje dzieją się na co dzień, przechodzimy obok cierpienia tych, którzy są bezbronni, tu chodzi o zwierzęta, ale to głos o pomoc również dla nas! Pomagajmy sobie nawzajem, nie ignorujmy cierpienia ludzi i zwierząt, reagujmy! Taka sytuacja może wydarzyć się mi, Tobie i Twoim najbliższym! - zwraca uwagę modelka, nawiązując do swojego nagrania, w którym napastnik siłą zrywa z niej sweterek. Tak właśnie traktowane są zwierzęta pozbawiane okrycia. 

Dalej Joanna apeluje, by nie być obojętnym wobec cierpienia zwierząt i wybierać produkty cruelty-free. W nagraniu przekonuje, że moda wegańska jest równie funkcjonalna i elegancka co rzeczy z wełny i warto się na nią przerzucić.  

Kochani, małe gesty i małe rzeczy robią z nas wielkimi, nie zapominajmy o tym każdego dnia, nie róbmy sobie krzywdy, a róbmy dobre uczynki! - prosi we wpisie gwiazda "Top Model". 

Pójdziecie za radą Joanny? Sceny z owczej fermy dają do myślenia.