Zamknij

Joanna Koroniewska chwali się sukcesem córki. „Duma nas rozpiera”

29.11.2022 15:39

Joanna Koroniewska opublikowała w sieci nagranie i pochwaliła się dokonaniem córki. Fani byli zachwyceni talentem pociechy aktorki i Macieja Dowbora.

koroniewska-chwali-się-talentem-córki
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Aktorka i prezenter Polsatu zyskali sympatię internautów, publikując zabawne nagrania prezentujące realia rodzinnego życia. Mimo to gwiazdy nie pokazują twarzy córek w internecie. Ostatnio pochwalili się jednak dokonaniem jednej z nich. Jakim talentem może pochwalić się Janina Dowbor?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chwalą się talentem córki

Joanna opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak 13-letnia Janina gra na flecie. Okazuje się, że córka Koroniewskiej i Dowbora wygrała międzynarodowy konkurs muzyczny.

- Rzadko się chwalimy, ale duma nas rozpiera - nasza mała Janina i kolejna jakże ważna nagroda. 1 miejsce na Międzynarodowym Konkursie na Flet Solo - FLAUTO RICERCATO w Łodzi. Pierwszy w życiu solo występ i taka niespodzianka! Sukcesy naszych dzieci cieszą bardziej niż nasze własne, prawda? - napisała aktorka, dziękując sędziom za docenienie ciężkiej pracy córki.

W komentarzach znalazły się gratulacje od znajomych celebrytów. Zachwyceni byli między innymi Katarzyna Zielińska, Tatiana Okupnik i Sebastian Karpiel-Bułecka. Również fani gwiazdorskiej pary rozpływali się nad talentem muzycznym ich córki.

- Sukcesami dzieci trzeba się chwalić. Każde dziecko jest wyjątkowe. Gratuluję!

- Brawo, jak pięknie gra! Flet poprzeczny to trudny instrument, sama grałam 8 lat. Zrobiłam dyplom z fletu, także wiem, ile Janka musiała ćwiczyć, by dojść do takiego poziomu, a także jak wielki talent posiada!

- Oj a macie czym się chwalić. Gratulacje dla już nie takiej małej zdolniachy i rodziców - gratulowali obserwatorzy aktorki.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wiedzieliście, że córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora ma taki talent?

loader