Obserwuj w Google News

Joanna Jabłczyńska przeszła operację. Musi na nowo nauczyć się mówić

2 min. czytania
07.07.2022 16:04
Zareaguj Reakcja

Joanna Jabłczyńska kilka tygodni temu przeszła operację. Nadal dochodzi do zdrowia, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka i prawniczka na nowo musi nauczyć się mówić.

Joanna Jabłczyńska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Jabłczyńska to prawniczka oraz aktorka, znana widzom z serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w postać Marty Konarskiej. Artystka lubi też śpiewać, co pokazała w takich programach jak „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „Jak oni śpiewają”. Niestety, aby mówić i ponownie udzielać się na scenie czy planach filmowych, czeka ją jeszcze długa współpraca z lekarzami i specjalistami.

Zobacz także:  Joanna Jabłczyńska miała wypadek. Mogło skończyć się tragedią

Joanna Jabłczyńska przeszła operację. Pracuje nad powrotem swojego głosu

W maju gwiazda „Na Wspólnej” poinformowała, że czeka ją operacja. Napisała, że nie będzie w stanie po niej mówić „przez kilka dni, a właściwie tygodni”. Nie zdradziła dokładnie, o co chodzi. Kilka dni później poprosiła, aby nie dzwonić do niej z życzeniami imieninowymi, ponieważ nie może wysławiać się przez operację, a nie chce „wyjść na buca”.

- Gdy pokazuję kartkę z napisem „nie mogę mówić po operacji” większość ludzi zaczyna do mnie BAAAARZOOO WYRAAŹNIE I POOOOWOOOLI mówić pokazując różne rzeczy na migi. Ewentualnie zaczynają do mnie pisać na kartce – żartowała wówczas Joanna Jabłczyńska.

Chociaż od operacji minęło kilka tygodni, Joanna Jabłczyńska wciąż zmaga się z problemami z mówieniem. Na instagramowej relacji pokazała, w jaki sposób wraca do zdrowia. Można było zobaczyć aktorkę z zabandażowaną szyją oraz podłączonymi kabelkami.

Redakcja poleca

- Rozpoczynam rehabilitację głosu. Miałam nadzieję, że operacja rozwiąże mój problem. Niestety będę musiała walczyć o powrót do mojego głosu znacznie dłużej – powiedziała Joanna Jabłczyńska. Artystka korzysta również z pomocy logopedy.

- I za chwilę logopeda. Nauka mówienia na nowo. To będzie ciekawe doświadczenie – napisała.

Aktorka intensywnie pracuje nad swoim zdrowiem – w końcu niedługo wraca na plan serialu „Na Wspólnej”. Przerwa wakacyjna trwa do września.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS