Obserwuj w Google News

Dramat znanej piosenkarki. Jhene Aiko została okradziona

2 min. czytania
27.03.2023 14:45
Zareaguj Reakcja

Wygląda na to, że Jhene Aiko powinna zacząć rozglądać się za nowym samochodem. Piosenkarka niedawno straciła auto i nawet widziała, jak złodziej odjeżdżał z parkingu jej luksusowym SUV-em. Trudno sobie wyobrazić gorsze zakończenie wypadu do restauracji...

Jhene Aiko
fot. Invision/Invision/East News

Kiedy w miniony weekend udała się do restauracji swoim samochodem, nie spodziewała się, że nie będzie miała czym wrócić do domu. Jhene Aiko straciła luksusowe auto.

Zobacz także: Kanye West obejrzał film i już nie jest antysemitą: "Sprawił, że znowu lubię Żydów"

Jhene Aiko okradziona. Straciła drogi samochód

Jhene Aiko zatrzymała swoje auto przed wejściem do jednej z popularnych restauracji w Los Angeles. TMZ donosi, że przekazała kluczyki mężczyźnie, który miał odstawić samochód na pobliski parking. Nic nie zapowiadało tego, że wkrótce artystka pożegna się z luksusowym Range Roverem.

Zaledwie pół godziny później piosenkarka zobaczyła, jak jej auto ruszyło z miejsca. Wtedy widziała je po raz ostatni.

Do tej pory ustalono, że za kradzież nie odpowiada żadna osoba z obsługi restauracji. Policja ma przyglądać się sprawie, ale na razie nie udało się jej zidentyfikować sprawcy kradzieży.

Redakcja poleca

Kim jest Jhene Aiko?

Jhene Aiko jest amerykańską piosenkarką tworzącą muzykę z pogranicza R&B i soulu. Pierwsze kroki na drodze do kariery stawiała, tworząc wokalne wstawki w utworach popularnego boy bandu B2K. Jej współpraca z zespołem, zgrana z dobrą działalnością promocyjną, sprawiła, że Aiko zaczęła zdobywać rozgłos. W 2003 stanęła u progu wielkiej kariery. Przy współpracy z wytwórnią Sony miała okazję wydać debiutancki album, ale ostatecznie — wskutek napięć i nieporozumień — podjęła decyzję o porzuceniu projektu.

Do muzyki powróciła kilka lat później. W 2011 roku ukazał się jej pierwszy mixtape, zatytułowany "Sailing Soul(s)", na którym możemy usłyszeć między innymi Kanye Westa i Drake'a. Dwa lata później Aiko wydała debiutancki minialbum "Sail Out". Dziś na swoim koncie ma aż trzy wydawnictwa studyjne. Ostatnie z nich, "Cholimbo", ukazało się w 2020 roku.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com