Obserwuj w Google News

Jessica z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się mamą. To prawdziwa królowa życia [FOTO]

1 min. czytania
29.05.2023 14:53
Zareaguj Reakcja

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie swojej mamy Klaudii. Kontrowersyjna uczestniczka show TVP pochwaliła się zdjęciem z okazji Dnia Matki i złożyła swojej rodzicielce życzenia. Dostrzegacie podobieństwo?

Jessica z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się mamą. To prawdziwa królowa życia [FOTO]
fot. Instagram:@jessicamiemiec359gmail.co

Jessica Miemiec była bez wątpienia najbarwniejszą uczestniczką programu  "Rolnik szuka żony" w TVP. Sympatyczna mieszkanka Leszna próbowała zdobyć serce Krzysztofa, lecz ten nie był w stanie zaakceptować jej dość wyzywającego stylu i odesłał ją do domu. Po programie Jessica przeszła gruntowną metamorfozę. Założyła własny salon kosmetyczny i rozpoczęła związek z pewnym Ricardo. Niestety ze ślubu wyszły nici, a Jessica wkrótce wróciła do poszukiwań miłości. Chyba się udało, bo jakiś czas temu Jessica pochwaliła się romantycznym selfie z pewnym mężczyzną

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec pokazała mamę 

Jessica coraz chętnie odkrywa prywatne życie w mediach społecznościowych. Niedawno kontrwersje wzbudziła jej kreacja na komunii, na co Jessica ostro odpowiedziała krytykującym ją internautom. 

Była gwiazda programu "Rolnik szuka żony" ponownie zaskoczyła na Instagramie, tym razem publikując zdjęcie swojej mamy, Klaudii. Internauci po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda rodzicielka barwnej Jessiki i dowiedzieć się, jakie łączą je relacje. 

Z okazji Twojego święta życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Wszystko masz, ale swoje marzenia spełniaj. Najlepsza mama na świecie, bo moja!!! - napisała. 

Trzeba przyznać, że mama Jessiki Miemiec wygląda nadzwyczaj młodo i podobnie jak córka, lubi dbać o urodę. Nie stroni przy tym od  tatuaży, a swoim stylem przypomina nieco bohaterki programu "Królowe życia".

Waszym zdaniem Jessica jest podobna do mamy?