Obserwuj w Google News

Jessica Mercedes ciężko chora. Pokazała niepokojące nagranie z Bali. "Ból ciała, nie mogę się ruszać"

2 min. czytania
26.01.2023 09:17
Zareaguj Reakcja

Jessica Mercedes chwaliła się relacjami z malowniczego Bali, jednak jedno z jej najnowszych nagrań budzi niepokój. Blogerka poinformowała, że jest ciężko chora i znalazła się pod kroplówką. Przyznała, że ma trudności z poruszaniem się.

Jessica Mercedes
fot. Francois Mori/Associated Press/East News

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych w Polsce blogerek modowych, stawiana w jednym szeregu z Maffashion i Kasią Tusk. Kiedy w 2010 roku zakładała blog Jemerced.com, prawdopodobnie sama nie spodziewała się, że zdobędzie tak wysoką pozycję w show-biznesie i zostanie założycielką dwóch marek modowych. Oczywiście, jak przystało na sieciową gwiazdę, Jessica relacjonuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedna z najnowszych relacji Mercedes mocno zaniepokoiła fanów, 29-latka poinformowała bowiem, że jest ciężko chora. 

Jessica Mercedes ciężko chora. Pokazała zdjęcie z kroplówką

Jessica Mercedes wyjechała na malowniczą indonezyjską wyspę Bali, gdzie brała udział między innymi w zajęciach jogi i doskonale się bawiła. Niestety, okazało się, że sielankę celebrytki przerwała choroba. Na Instastory możemy zobaczyć nagranie, na którym blogerce podawana jest kroplówka. Jessica przyznała, że czuje się bardzo źle, ma problemy z poruszaniem się i nie może spać.

- Jestem mega chora, gorączka, ból ciała i inne. Nie mogę się ruszać, nie mogę spać - napisała Mercedes.

Jessica nie poinformowała, czy choroba została zdiagnozowana. Miejmy nadzieję, że Mercedes nie dolega nic poważnego i jak najszybciej dojdzie do siebie.

Redakcja poleca

Jessica Mercedes ciężko chora na Bali. Wcześniej miała wypadek

Przypomnijmy, że choroba to niejedyna przykra niespodzianka, jaka czekała na blogerkę na Bali. W zeszłym tygodniu w ostatniej chwili zeskoczyła ze skutera, który zjechał w przepaść.

- Dosłownie 12 minut później wjechał we mnie jakiś blondyn, jak w Julię Roberts w "Eat, Pray, Love", a ja chciałam go ominąć i wjechałam skuterem do rzeki/kanału., ale na szczęście z niego zeskoczyłam i sam skuter wjechał w przepaść, a ja zostałam na ulicy. Z kanału pomogło mi go wyciągnąć 6 panów, zatrzymałam cały ruch, przyszły nawet psy na pomoc - opowiadała.

Oby Jessica mogła skupić się na odpoczynku, a nie walce z przeciwnościami losu.

Post Jessici Mercedes
fot. screen: Instagram @jemerced