,

Jeremy Renner udzielił wywiadu po tragicznym wypadku. "Zrobiłbym to znowu"

30.03.2023 12:42

W styczniu 2023 roku Jeremy Renner uległ poważnemu wypadkowi. Aktor serii „Avengers” rzucił się pod pług śnieżny, chcąc ratować swojego siostrzeńca. Został przewieziony do szpitala z poważnymi urazami ciała. Teraz walczy o powrót do zdrowia. Niedawno udzielił wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedział o wypadku.

Jeremy Renner wspomina wypadek. Gwiazdor Marvela nie ma wątpliwości: "Zrobiłbym to znowu"
fot. jeremyrenner / twitter / BEEM/Beem/East News, jeremyrenner / twitter / BEEM

W styczniu bieżącego roku Jeremy Renner uległ poważnemu wypadkowi. Chcąc ratować swojego siostrzeńca przed rozpędzonym pługiem śnieżnym, sam został potrącony przez maszynę. Trafił do szpitala z rozległymi obrażeniami ciała – lekarze stwierdzili między innymi liczne złamania oraz zmiażdżenie części klatki piersiowej.

Jest gorzej, niż ktokolwiek przypuszcza. Jeremy wie, że prawie tam zginął stwierdził informator Radar Online.

Mimo to Jeremy nie zamierza się poddać. Niedawno rozpoczął rehabilitację, dzięki której może stanąć na nogi.

Zobacz także: Gwiazdor Marvela złamał w wypadku ponad 30 kości. Aktor uczy się chodzić [WIDEO]

Jeremy Renner uczy się chodzić

Stan Rennera uległ znacznej poprawie. Dziś aktor przechodzi intensywną rehabilitację pod okiem specjalistów. Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć jeden z jego zabiegów.

Renner korzysta z maszyny, która ułatwia mu chodzenie, odejmując znaczną część jego wagi. To pozwala jego kończynom na przyzwyczajenie się do ruchu, a jednocześnie nie naraża ich na kontuzje.

Wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze do odzyskania dawnej sprawności. Niedawno Jeremy zgodził się na udzielenie wywiadu, w którym zdradził szczegóły wypadku.

Jeremy Renner opowiedział o wypadku

Jeremy Renner udzielił wywiadu dziennikarce stacji ABC. Przyznał w nim, że był w pełni świadomy tego, jak rozlegle obrażenia odniósł.

Zastanawiałem się, jak będzie wyglądało moje ciało. Czy będę tylko kręgosłupem z mózgiem, który wygląda jak eksperyment naukowy? zdradził aktor.

Zapytany o to, czy powtórzyłby swój heroiczny wyczyn, by ratować bliską osobę, odpowiedział bez wahania.

Tak, zrobiłbym to znowu, ponieważ pług jechał prosto na mojego siostrzeńca stwierdził.

Źródła: RadioZET.pl/YouTube: @ABC News/RadarOnline.com

Logo radiozet Dzieje się