Obserwuj w Google News

Jennifer Lawrence rozbiła małżeństwo Miley Cyrus? Znamy odpowiedź

2 min. czytania
27.06.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Czy osobą, która zburzyła szczęście Liama Hemswortha i Miley Cyrus, była Jennifer Lawrence? Gwiazda „Czerwonej jaskółki” i „Igrzysk śmierci” postanowiła wyznać prawdę. Nie ma już miejsca na wątpliwości.

Jennifer Lawrence wdała się w romans z mężem Miley Cyrus? Znamy odpowiedź
fot. Backgrid/East News/TYJA, face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w 2018 roku, a przed końcem 2019 już byli po rozwodzie. Ich rozstanie dało początek wielu plotkom. Część fanów do dziś uważa, że to walka Miley z uzależnieniem od substancji odurzających spowodowała rozpad związku gwiazd. W sieci nie brakuje jednak innych teorii. Niektóre z nich dotyczą romansu Liama Hemswortha. Czyżby mąż piosenkarki  dał się zauroczyć Jennifer Lawrence?

Liam Hemsworth zdradził Miley Cyrus z Jennifer Lawrence?

Plotki dotyczące rozwodu od początku przeszkadzały Miley Cyrus.Tym, co naprawdę było w tym wszystkim złe, nie był fakt, że ja i ktoś, kogo kochałam, stwierdziliśmy, że nie kochamy się już tak jak kiedyś. To jest OK. Mogę to zaakceptować. Nie mogę zaakceptować szukania winnych i tych wszystkich historii – powiedziała w podcaście Joe Rogan Experience Miley Cyrus.

W końcu z plotkami o rzekomym romansie Hemswortha postanowiła rozprawić się osoba, którą winiono za rozpad gwiazdorskiego małżeństwa – Jennifer Lawrence. W jednym z ostatnich odcinków programu „Watch What Happens Live With Andy Cohen” odniosła się do krążących wśród fanów teorii. Nawała je „nieprawdziwymi” i stwierdziła, że jej rzekomy romans to „totalna plotka”.

Wypowiedziała się również na temat teorii, głoszącej, że Miley wbiła jej szpilę, pokazując się w złocistej kreacji. Zdaniem niektórych było to dosyć oczywiste nawiązanie do sukni, którą Lawrence miała na sobie podczas premiery jednej z części „Igrzysk śmierci”.Uznaję to za przypadek – powiedziała Lawrence.

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Źródła: RadioZET.pl/Stylecaster.com/PageSix.com