Wojciech Glanc ostrzega Donalda Tuska. Jasnowidz widział zamach. "Panie Tusk, chcą pana zabić"

31.01.2023 18:36

Wojciech Glanc w swoim najnowszym nagraniu zwrócił się do Donalda Tuska. Zdaniem przerażonego własną wizją jasnowidza partia rządząca zamierza przeprowadzić zamach na byłego premiera.

Wojciech Glanc / Donald Tusk
fot. screen: YouTube @wojciechglanc / ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER / EAST NEWS

Wojciech Glanc to obok Krzysztofa Jackowskiego najpopularniejszy polski jasnowidz. Swoimi przepowiedniami dzieli się ze światem za pośrednictwem nagrań publikowanych w serwisie YouTube. Po dłuższej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi powrócił i z miejsca wzbudził poważny niepokój Polaków. W najnowszej wizji zobaczył nie tylko ryzyko skażenia związane z wojną w Ukrainie. Wyraźnie zaniepokojony ostrzegł Donalda Tuska przed planowanym na jego życie zamachem. Czy byłemu premierowi grozi niebezpieczeństwo ze strony polityków Prawa i Sprawiedliwości?

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzegł Donalda Tuska. PiS szykuje zamach?

W najnowszej wizji Wojciech Glanc zobaczył między innymi Donalda Tuska. Choć zaznaczył, że nie przepada za politykiem, postanowił ostrzec go przed zagrożeniem. Zdaniem jasnowidza Tusk może paść ofiarą zamachu, w który mieliby być zamieszani przedstawiciele partii rządzącej.

- Nie wiem czemu, chodzi mi bardzo niepokojący obraz szykowanego zamachu na Tuska. To nie jest ważne, czy ja go lubię, czy nie lubię, ale już myślą o tym. Ja uważam, że myślą o tym rządzący, żeby zrobić tak, że skończy, jak Lepper (…) Nikomu nie życzę i, panie Tusk, jeśli pan usłyszy kiedykolwiek, bardzo pana proszę, zwiększyć ostrożność, ochronę. Ja uważam, że chcą pana zabić. Kurde, na razie jest potrzeby, jako przeciwwaga. Ale im bliżej wyborów, tym sytuacja staje się bardziej śliska - stwierdził wyraźnie poruszony.

Co ciekawe, zdaniem Glanca przed wyborami czeka nas kilka niespodziewanych zgonów.

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega. Przed wyborami będą ginąć ludzie?

W swojej wizji Wojciech Glanc zobaczył nie tylko zamach na życie Donalda Tuska. Ostrzegł, że zbliżające się wybory mogą wiązać się z tajemniczą śmiercią dziennikarzy.

- Ale mnie zatelepało, ja pierdzielę, przepraszam. Słuchajcie, ja wam powiem jedną rzecz, powiem wam o tych wyborach, które się zbliżają. Usłyszycie o dziwnych śmierciach młodych dziennikarzy śledczych (…) Będą się działy różnego rodzaju dziwne wypadki (…) To jest cała lista ludzi do likwidacji - stwierdził.

Jasnowidz zaznaczył w swoim nagraniu, że nie jest zwolennikiem żadnej politycznej opcji.

- Pojawia mi się obraz w tej chwili, nie darzę człowieka sympatią, z resztą ja nikogo z polityki nie darzę sympatią, bo uważam, że politykiem można być tylko z pewnymi cechami osobowości. Uczciwy polityk to jest dla mnie po prostu oksymoron, nie istnieje, to jest niemożliwe - ocenił.

Wizja tak wstrząsnęła Wojciechem, że musiał na chwilę przerwać transmisję. Oby jego słowa się nie sprawdziły.

loader