,

Jasnowidz Wojciech Glanc zaatakował nauczycieli. "Jesteście zwykłą tępą hołotą"

27.03.2023 15:34

Wojciech Glanc podzielił się przepowiednią dotyczącą nauczycieli, przy okazji ostro krytykując przedstawicieli tego zawodu. Jasnowidz nazwał ich "tępą hołotą" i zapowiedział, że niedługo będą masowo tracić pracę. 

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube @wojciechglanc

Wojciech Glanc po powrocie ze szpitala regularnie dzieli się z fanami swoimi przepowiedniami. Drugi obok Krzysztofa Jackowskiego najpopularniejszy polski jasnowidz opublikował w serwisie YouTube kolejne nagranie, w którym po raz kolejny odniósł się do rozwoju sztucznej inteligencji i zmian, jakie technologia wprowadza w naszym życiu. W najnowszej wizji zobaczył przemiany, które sam nazwał przełomem cywilizacyjnym. Przepowiedział między innymi ogromne problemy nauczycieli, którzy w nowej rzeczywistości mają masowo tracić pracę. Przy okazji jasnowidz w ostrych słowach zaatakował przedstawicieli systemu edukacji. Czy jego zdaniem już teraz są zbędni?

Wojciech Glanc o masowych zwolnieniach nauczycieli. Jasnowidz przepowiada przełom cywilizacyjny

W najnowszym nagraniu Wojciech Glanc powrócił do przepowiedni dotyczącej przełomu cywilizacyjnego, który nastanie wraz z rozwojem sztucznej inteligencji. Zdaniem jasnowidza już za kilka lat zawód nauczyciela stanie się niemal zbędny, a jego przedstawiciele będą musieli mierzyć się z masowymi zwolnieniami i poszukiwaniem innego zajęcia.

- Weszliśmy w przełom cywilizacyjny. To, co mówiłem, że nastąpi drugi renesans. Wchodzimy w przełom cywilizacyjny, czy tego chcecie, czy nie. Jedyne słuszne wyjście, moim zdaniem, to dopasować się do tego przełomu (...) Ja to widzę symbolicznie (…) widzę jako upadający, rozsypujący się budynek z pustymi salami, po prostu opuszczony. I pod urzędem pracy widzę dosłownie tysiące ludzi, z czego większość to są właśnie nauczyciele (…) najbliższe trzy lata będą krytyczne dla zawodu nauczyciela, ten zawód traci miejsce na ziemi - przepowiedział.

Glanc nie miał zamiaru ukrywać, że nie przepada za nauczycielami. Jego zdaniem, poza kilkoma wyjątkami, jest to zawód, który przynosi więcej szkody, niż pożytku.

Wojciech Glanc zaatakował nauczycieli. Jasnowidz uważa ich za hołotę?

Wojciech Glanc patrzy na nauczycieli jak na relikt przeszłości i element opresyjnego aparatu systemu. Jasnowidz nie przebierał w słowach i nazwał przedstawicieli tego zawodu niepotrzebną hołotą.

- Tu wcale nie chodzi o edukację. Tu chodzi o to, żeby dzieci wytrenować do tego, żeby były niewolnikami (…) To jest najbardziej odporna na wiedzę i edukację branża (…) To jest nastawienie, które ma to środowisko (…) W systemie lubią pracować tylko ludzie, którzy chcą, żeby ten system ich zabezpieczył, którzy tak naprawdę są leserami, których nie stać na wywrotowość (…) Jesteście w większości, drodzy nauczyciele, po prostu zwykłą tępą hołotą - grzmiał w nagraniu.

Glanc przepowiedział, że nauczyciele razem z urzędnikami będą próbować opóźnić nieunikniony przełom, ale nie zda się to na wiele.

- Jesteście sami sobie zagrożeniem i to się obróci przeciwko wam. Moja wizja jest taka (…) masowe bezrobocie nauczycieli. Będziecie najbardziej znienawidzoną grupą społeczną - stwierdził.

Trzeba przyznać, że to jedna z najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi jasnowidza. Czas pokaże, czy nauczyciele postanowią odpowiedzieć na słowa Glanca.

loader

Logo radiozet Dzieje się