Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski wstrząśnięty wizją o Polsce. „Przerażające”

3 min. czytania
16.01.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski tym razem przekazał widzom szereg swoich przepowiedni dla Polski. Jak to zazwyczaj bywa, wizje nie zieją pozytywnością, wręcz przeciwnie. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa w jednej z części Polski szykuje się prawdziwy przewrót, zmiany i panika wśród społeczeństwa. Co może nam grozić?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił widzom swoje przepowiednie oraz przeczucia. Profeta jest zdania, że przyjdzie moment, w którym Polska zostanie osamotniona, a Niemcy mogą odgrodzić się od naszego kraju. Co więcej, w wizjach widział zakazy przemieszczania się w niektórych miejscach. Kolejne przepowiednie brzmiały jeszcze gorzej.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski ostrzega Polaków. Mieszkańcy tego miasta będą uciekać

Jasnowidz Jackowski przepowiada niebezpieczeństwo w Polsce

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa mężczyźni w Polsce masowo mają otrzymywać wezwania. Ludzie będą uczeni jak robić zapasy i jak mają zachowywać się przy ewentualnym zagrożeniu. Krzysztof Jackowski zaznacza, że to optymistyczna wizja, ponieważ będziemy przestrzegani właśnie na ewentualność, a nie na coś, co już się dzieje.

Następnie jasnowidz Jackowski twierdzi, że część Polski będzie na jakiś czas wydzielona – może powstać specjalna strefa, którą uznawać będą inne państwa. Nie chodzi jednak o to, że utracimy część terytorium. Wydzielony teren, jak przepowiada jasnowidz z Człuchowa, może stać się buforem. Nie będzie to chwilowa, krótka sytuacja – jeśli do niej dojdzie, wszystko może potrwać około 2-3 lat.

- W tej strefie buforowej na terenie Polski będą różne dziwne zakazy i nakazy dla mieszkańców i obywateli. I to będzie jakiś specjalny stan w tej strefie ogłoszony. Mężczyźni będą dostawali specjalne ciemno-czerwone specjalne książeczki. Część Polski będzie funkcjonowała raczej normalnie, a część buforowa inaczej. [...] Ten podział Polski może przyszłościowo okazać się bardzo niedobry dla Polski. Mam wrażenie, że ta strefa buforowa im dłużej będzie trwała, tym wszyscy zrozumiemy, że to jest dla nas bardzo niekorzystne i że w ogóle zakłóca to porządek naszego kraju. Nie chcę się posunąć w słowach o wiele dalej… – wieszczy jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Redakcja poleca

Co jeszcze przepowiada jasnowidz? Polska nie zostanie dotknięta wojną, jednak widzi wielu ludzi przemieszczających się ze wschodu kraju na zachód. Nie będą chcieli żyć w strefie pełnej zakazów i nakazów. Co ciekawe, zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, do Polski mogą być słane jakieś rzeczy ze świata, coś na kształt „darów” - być może w razie ewentualnego zagrożenia.

- Ta strefa zaporowa buforowa w części Polski, zmieni nasz kraj na długo. To wygląda jak izolacja części naszego kraju. Koszmarne, ale to może mieć związek z czymś, co zdarzy się na Ukrainie. […] W części kraju, jak ludzie opuszczą swoje domy, to długo do nich nie wrócą. Czyli osoby, które opuszczą miejsca z myślą na miesiąc, na dwa tygodnie, to oni długo nie wrócą do swoich domów. Też przerażające, no bo co by było tego powodem? Rzeczy, które są w jakiś sposób niebezpieczne – zastanawia się jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski ma obawy, że ludzie będą bali się takich objawów jak ból brzucha, nudności, ból głowy czy osłabienie. Może mieć to związek z ewentualnym skażeniem w Ukrainie. Zdaniem jasnowidz rok 2023 będzie „wyjątkowo trudnym okiem” i obawia się, że to, co się teraz dzieje, to tylko „cisza przed burzą”.