Obserwuj w Google News

Patocelebryta z TVP zmiażdżony po skandalicznych słowach na temat Janna

2 min. czytania
06.06.2023 08:55
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz znów popisał się swoją skłonnością do hejtu i szyderstwa. W oburzających słowach wypowiedział się na temat Janna, na co natychmiast zareagowali fani młodego artysty. Nie pozostawili na dziennikarzu TVP suchej nitki.

Jakimowicz atakuje Janna
fot. Piotr Molecki/East News/Instagram/jakimowicz7/screen

Jarosław Jakimowicz od dawna prowadzi w swoich social mediach kampanię szyderczą przeciw wszystkiemu, co jest odmienne i inne niż styl życia, z którym się utożsamia. Były aktor, który znalazł swoje miejsce w TVP pod egidą PiS, stał się dziennikarzem oceniającym życie polityczne i społeczne w kraju. Jednocześnie swoje nienawistne komentarze prezentuje także w sieci. Na Instagramie był kilkakrotnie banowany za mowę nienawiści, jednak to nie przynosi mu żadnej refleksji. W jednym z niedawnych wpisów w okropny sposób ocenił tegorocznego kandydata do Eurowizji — Janna. Jak widać, Jakimowicz tematów do wpisów szukał nawet w TVN, bo właśnie tam zobaczył młodego artystę.

Jarosław Jakimowicz ostro skomentował występ Janna w "Dzień dobry TVN"

W niedzielny poranek w studiu "Dzień dobry TVN" gościł Jann — artysta, którego po preselekcjach do Eurowizji pokochały tysiące polskich fanów. Wcześniej prowadzący odbyli z artystą krótką rozmowę, podczas której prowadzący Marcin Prokop w miłych słowach ocenił wizerunek sceniczny Janna.

- Podoba mi się twoja androginiczność, twoja nieuchwytność pomiędzy dwoma światami, zresztą Jared Leto, z którym śpiewałeś, też się bawi podobnymi kontekstami — słowa prezentera cytuje serwis Teleshow Wirtualna Polska.

Tradycyjnie na koniec programu odbył się występ zaproszonej gwiazdy. Jak się okazuje, ten odcinek "Dzień dobry TVN", albo przynajmniej jego fragmenty, oglądał Jarosław Jakimowicz. Dziennikarz "W kontrze" w sposób, z którego jest dobrze znany, ocenił popisy Janna. Zwrócił się przy tym do Marcina Prokopa.

Redakcja poleca

- To jest coś odkrywczego i wyjątkowego? Marcin Prokop, Ty znasz się na muzie i żadne sformułowanie, którego użyłeś, nie było szczere i prawdziwe. No może jedno coś o dewiacji między kobietą a mężczyzną. Jaka scena, jaki mikrofon? Oddział i lekarz od zaburzeń osobowości — napisał dziennikarz TVP.

Jakimowicz zmiażdżony przez internautów

Choć niekiedy pod wpisami Jakimowicza pojawiają się komentarze od osób, które podzielają jego sposób myślenia, tym razem gwiazdor "Młodych Wilków" został zmiażdżony przez internautów. Nazwali go podupadłym, niespełnionym patocelebrytą.

Zobacz także: Rusza proces Jarosława Jakimowicza. Dziennikarz TVP odpowie za znieważenie

- Obrzydliwa i wstrętną wypowiedz, tylko jakiś frustrat może tak mówić o drugim człowieku.
- Oho podupadły, niespełniony patocelebryta zazdroszczący ludziom sukcesu ich pasji i osiągnięć. Wstyd, stary koń a sieje mowę nienawiści w kierunku młodych, ultrautalentowanych, pracowitych i wrażliwych ludzi.
- Jak bardzo trzeba być zdesperowanym i żądnym atencji, żeby pisać takie obrzydliwe posty? Dramat. Stary dziad a czepia się młodego, fajnego chłopaka — piszą rozgoryczeni internauci.

Myślicie, że Jarosław Jakimowicz weźmie sobie to do serca?

Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL