Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz zaatakował koleżankę z "Big Brothera". "Bardzo dużo agresji"

2 min. czytania
20.01.2023 10:18
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz przed laty wygrał 5. edycję "Big Brothera", gdzie poznał Monikę Goździalską. Uczestniczka show wspominała, jak gwiazdor TVP wykazał się wobec niej agresją. Powodem miały być jej poglądy na temat LGBT.

Jarosław Jakimowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Pawel Wodzynski/East News

Jarosław Jakimowicz to obecnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych pracowników TVP. Konserwatywny do granic możliwości aktor, znany jest z niewybrednych żartów, ostrej krytyki środowiska LGBT+ i fanatycznej wręcz postawy prorządowej. Zdaniem wielu osób były gwiazdor filmu "Młode wilki" jest sztandarowym przykładem upolitycznienia Telewizji Polskiej. Nie każdy pamięta, że w 2008 roku Jakimowicz cieszył się ze zwycięstwa w 5. edycji " Big Brothera". W pamięci widzów pozostał pokaz mody, podczas którego w makijażu paradował w tęczowych skarpetkach i majtkach z piórkiem.

Monika Goździalska zaatakowana przez Jarosława Jakimowicza. Gwiazdor TVP agresywny wobec koleżanki z "Big Brothera"

Autorką pomysłu na strój z piórkiem była Monika Goździalska, która w "Big Brotherze" przyjaźniła się z Jakimowiczem. Ich drogi rozeszły się, a Jakimowicz miał nie tolerować podejścia Moniki do środowisk LGBT+.

- Ja wspominam tę relację bardzo źle. Ten pokaz z tym piórkiem to ja wymyśliłam, bardzo dawno temu. Później z Jarkiem było w miarę, później, jak wyszło to LGBT i on cisnął na to LGBT, to ja bardzo kulturalnie powiedziałam kilka przykrych słów na niego. Później Jarek na siłowni mnie zaatakował słownie i było w nim bardzo dużo agresji w stosunku do mnie. Ja mu generalnie powiedziałam, żeby s******ał, żeby poszedł i dał mi spokój. Więc mu pocisnęłam w internecie. Teraz, jak on znowu wyrwał te flagi, dyskutował na temat tych flag na budynkach w Polsce, stwierdzam, że jest żenujący i brak mu piątej klepki. Jest obumarłym rycerzem z "Młodych Wilków" - poinformowała w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Zapytana, co powiedziałaby Jakimowiczowi, gdyby teraz się spotkali, była gwiazda "Big Brothera" odpowiedziała krótko.

- Jarek, tak się nie wolno zachowywać. Bóg cię ukaże - podsumowała.

Możliwe, że Jarosław ma inne zdanie na temat ewentualnej boskiej interwencji.

Redakcja poleca

Jarosław Jakimowicz był gwiazdą TV4. Zwyciężył w "Big Brotherze"

Jakimowicz wziął udział w 5. edycji "Big Brothera" z dopiskiem "VIP", która pojawiła się na antenie TV4. Udało mu się zwyciężyć, za co otrzymał dwa zegarki o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. Tego samego roku w ramówce stacji pojawił się program rozrywkowy "J&J, czyli Jola i Jarek", który dziennikarz TVP prowadził z celebrytką Jolą Rutowicz, prywatnie swoją ówczesną partnerką.

Prywatnie Jakimowicz jest po raz drugi żonaty, w 2016 roku wziął ślub z Katarzyną Sykson. Z pierwszego małżeństwa ma syna Jovana. Jarosław jest także ojcem Jeremiasza, syna z nieformalnego związku z Joanną Gołaszewską, która miała pracować w jego klubie Tonic.