Obserwuj w Google News

Jakimowicz wyśmiał Fabijańskiego i powyzywał Rafalalę w programie TVP Info. "Kłamie, że nie wie"

2 min. czytania
13.07.2022 17:58
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz skomentował aferę z Sebastianem Fabijańskim i Rafalalą na antenie TVP Info. Prezenter nie gryzł się w język, gdy mówił o narkotykowym wybryku aktora, który miał wylądować w domu transseksualnej celebrytki. Tę ostatnią obrzucił epitetami. 

Sebastian Fabijański i Jarosław Jakimowicz
fot. Kamil Piklikiewicz/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Sebastian Fabijański od ponad tygodnia jest bohaterem mediów, które donoszą o kolejnych szczegółach jego rozstania z Maffashion oraz głośnej przygody aktora z Rafalalą.

Sebastian Fabijański miał wylądować w mieszkaniu znanej skandalistki, będąc pod wpływem narkotyków. W wywiadzie udzielonym Pudelkowi wyznał, że nie pamięta, co wydarzyło się tamtej nocy. Przypomnieć mu to miały materiały nagrane przez Rafalalę, która straszyła, że opublikuje całą prawdę w sieci. Gdy sprawa otarła się o prawnika, celebrytka nagle zapewniła, że nie było żadnego szantażu, a w filmikach nie ma nic, co mogłoby skompromitować Fabijańskiego. 

Redakcja poleca

Jarosław Jakimowicz o aferze z Sebastianem Fabijańskim w TVP Info

O dziwo celebrycki skandal zainteresował komentatorów w programie publicystycznym "#Jedziemy!" w TVP Info.

Ten pan artysta i ten pan Rafalala spotkali się kiedyś i w wyniku tego spotkania ten aktor Fabijański udzielił wywiadu serwisowi Pudelek. (...) W efekcie posypało mu się życie, odeszła od niego partnerka - nakreślił sprawę prowadzący Michał Rachoń. 

Gościem, który najbardziej emocjonował się wybrykiem Sebastiana Fabijańskiego, był Jarosław Jakimowicz. Prowadzący "W kontrze" wygłosił pełną złośliwości tyradę na temat aktora balującego u transseksualnej Rafalali. Najbardziej rozbawiły go zapewnienia Fabijańskiego o tym, że na co dzień stroni od używek. 

Jak opowiada kolega Fabijański tę historię, jak był na koncercie, to był w jakimś transie później i nie wiedział, że jest w transie. (...) Ten trans spowodowały narkotyki, ale normalnie to on nie bierze i normalnie to brzydzi się tym świństwem - drwił Jakimowicz.

Nie przekonały go też zapewnienia aktora, że niczego nie pamięta z tamtej nocy.

(...) Nawet robiąc taki speech, kolega Fabijański nie potrafi być szczery. Bo jest nieszczery i kłamie w taki sposób, że czegoś nie wie. Tak się nie robi. Albo chcesz coś powiedzieć i się oczyścić, albo udajesz i próbujesz opowiadać o tym, że 90% mężczyzn pije. Ty się zajmij sobą! - komentował. 

wrwrw
fot. Instastories:@jaroslaw.jakimowicz

Jakimowicz nie oszczędził też Rafalali. 

Patologia i dewiant, który to robi, ta Rafalala, to po prostu powinno zniknąć z przestrzeni publicznej - powiedział i dodał: To są niebezpieczni ludzie.

Dyskutujący śmiali się także ze stwierdzenia Fabijańskiego, że narkotyków nie bierze, bo "mu nie służą". Padł też ekspercki komentarz na temat rozstania aktora z Maffashion, w którym zasugerowano, że Fabijański i wielu jemu podobnych mężczyzn "nie dorosło do roli mężczyzny i ojca, i ta niedojrzałość emocjonalna jest przerażająca".