Obserwuj w Google News

Janusz Chabior o związku z młodszą o 18 lat partnerką. „Mentalnie jest 60-latką”

2 min. czytania
21.02.2023 15:38

Janusz Chabior udzielił wywiadu, w którym opowiedział o jego relacji z młodszą partnerką. Aktor przyznał, że nie czuje prawie 20-letniej różnicy wieku i zapewnił, że świetnie dogaduje się z ukochaną.

chabior-o-związku-z-młodszą-o-18-lat-partnerką
fot. Artur Zawadzki/East News

Janusz Chabior należy do grona najpopularniejszych aktorów w Polsce. Artysta rzadko wypowiada się o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio zrobił wyjątek i opowiedział o swoim związku w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Agatę Wątróbską poznał w 2014 roku, jednak podobno kobieta nie od razu wpadła mu w oko. Uczucie pojawiło się dopiero kilka lat później, gdy para wdała się w rozmowę na sylwestrowej imprezie. Związek wzbudza u niektórych spore zainteresowanie ze względu na różnicę wieku zakochanych. Agata jest bowiem o 18 lat młodsza od Janusza. Co o relacji z młodszą partnerką sądzi sam aktor?

Redakcja poleca

„Włoskie” wesele Janusza Chabiora i Agaty Wróblewskiej. Czym zaskoczyli gości?

Aktor wziął ślub z ukochaną w 2020 roku w Klasztorze Kamedułów na Bielanach i zaskoczył zaproszonych gości nietypowym jak na Polskę weselem. Tradycyjna ceremonia ustąpiła miejsca dla imprezy w iście włoskim klimacie.

Wątróbska wystąpiła w żółtej sukience z falbankami i z wiankiem na głowie. Nie przejmowała też się doborem szpilek do stylizacji i postawiła na wygodne trampki. Z kolei Chabior co prawda zaprezentował się w garniturze, ale na głowie miał słomkowy kapelusz. Prawdziwą sensacją okazał się jednak poczęstunek, ponieważ goście w przerwach od zabawy pałaszowali zamówioną wcześniej pizzę.

Wydaje się więc, że para ma do siebie spory dystans i nie inaczej podchodzi do komentarzy osób, zastanawiających się, jak potrafią się dogadać mimo prawie 20-letniej różnicy wieku. Więcej o swoim małżeństwie Chabior opowiedział w ostatnim wywiadzie.

chabior-watrobska1
fot. TRICOLORS/East News

Janusz Chabior o różnicy wieku w związku. „Jak są ludzie ze sobą szczęśliwi, to jaki problem?”

W rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim aktor pozwolił sobie na żarty z powszechnego zainteresowania dotyczącego jego relacji z młodszą ukochaną.

- Mnie się wydaje, że jesteśmy rówieśnikami, jakkolwiek to zabrzmi, bo w ogóle nie czuję tej różnicy wieku. Nie dlatego, że Agata jest być może mentalnie sześćdziesięcioletnią kobietą - mówił rozbawiony.

Janusz, pytany przez dziennikarzy, kiedy zaczyna się pewien „kłopot metrykalny” w tego typu związkach, przywołał jako przykład relacje Marka Kondrata i Antoniny Turnau, których dzieli aż 38 lat. Podkreślił jednak, że wszystko zależy od konkretnej relacji między dwojgiem ludzi.

- Jak są ludzie ze sobą szczęśliwi, to jaki problem? Dla kogo? Dla nich czy ludzi wokół? Wymiary miłości są różne, że to może być spokojnie również... ta różnica wieku w ogóle nie ma znaczenia - podsumował.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

chabior-watrobska2
fot. Mateusz Grochocki/East News