Obserwuj w Google News

Pamiętacie Jamesa Arthura? Dziś byście go nie poznali

2 min. czytania
02.06.2023 13:25

James Arthur był jedną z największych gwiazd brytyjskiego talent show. Po ogromnym wybuchu popularności nagle wycofał się z życia publicznego. Powrócił kompletnie odmieniony. Co się z nim stało?

Pamiętacie Jamesa Arthura? Dziś byście go nie poznali
fot. East News

Programy typu talent show to prawdziwe maszynki do tworzenia gwiazd. Przekonali się o tym min: Christina Aguilera, Justin Timberlake, Carly Rae Jepsen, Beyonce, a z polskich muzyków - Dawid Podsiadło, Michał Szpak czy Daria Zawiałow. Wymieniać możemy tak bez końca, bo tego typu programy mogą otworzyć furtkę do naprawdę ogromnej kariery. Przekonał się o tym James Arthur, który 11 lat temu wygrał brytyjskiego X-Factora. Niestety jemu sława nie wyszła na dobre.

Zobacz też:  Tina Turner zrobiła to tuż przed śmiercią. Zarobiła miliony

Co dziś robi James Arthur? Nie uwierzycie, jak wygląda

Muzyk został zaproszony do brytyjskiego programu śniadaniowego „Lorraine”. Udzielił tam wywiadu z okazji pierwszego 10-lecia pracy scenicznej, jednak uwagę publiczności przykuło nie to, co mówił, ale jak wyglądał.

Trudno w ciągu dekady się nie zmienić, jednak w przypadku Jamesa metamorfoza jest drastyczna. W komentarzach na YouTube możemy zauważyć, że znaczna większość internautów za taki stan rzeczy obwinia medycynę estetyczną.

Redakcja poleca

- Wygląda jak implanty policzkowe. Nigdy nie miał tak twardych i gładkich kości policzkowych – napisała jedna z fanek.

- Dlaczego wszyscy poddają się operacji plastycznej Groupon’u? I dlaczego zawsze jest to chirurg Madonny? - pisze z przekąsem ktoś inny.

Pamiętacie Jamesa Arthura? Dziś byście go nie poznali

Pamiętacie Jamesa Arthura? Dziś byście go nie poznali

‧ fot. screen/YouTube

Sława nie służyła Jamesowi Arthurowi. Wpadł w uzależnienia

Kariera Jamesa Arthura jak szybko wystartowała, tak samo szybko zwolniła. Artysta w wielu wywiadach przyznawał, że w pewnym momencie musiał stawić czoła poważnym problemom na podłożu psychicznym.

Wyznał, że cierpi na uzależnienie od seksu i marihuany. Ponadto rozpoznawalność i intensywne życie w trasie koncertowej spowodowały, że James zaczął mieć coraz częstsze napady paniki. Skoro muzyk potrafił o tym powiedzieć, być może otworzy się na temat rzekomych poprawek urody.

James Arthur póki co w prześmiewczym tonie odniósł się do rewelacji na temat swojej metamorfozy. Udostępnił na Instagramie kilka nagłówków, które pojawiły się w zagranicznej prasie i ironicznie przeprosił fanów za to, że go nie poznali. Nawiązał jednak tylko do swojej fryzury. Myślicie, że nowe uczesanie aż tak wpłynęło na jego aparycję?

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS